מחזק את יועצו , שהתראיין ברשת "" והתעמת עם המגיש ג'ייק טאפר, אותו כינה הנשיא "שפוט".

"ג'ייק טאפר מ'פייק ניוז CNN' חוסל כרגע בראיון שלו עם סטיבן מילר . צפו בשנאה ובחוסר ההגינות של השפוט הזה של CNN", צייץ הנשיא .

במהלך הראיון, תקף מילר את , כותב הספר "אש וזעם" המלא בביקורת והשמצות נגד הנשיא טראמפ ונגד התנהלות שלו בבית הלבן. וולף כינה את הספר כ"זבל" ואת וולף כ"".

טאפר ניסה לקטוע את מילר מספר פעמים אך מילר המשיך בשלו. לבסוף המגיש הפסיק באופן חד צדדי את הראיון. ב-"Business Insider" פורסם כי בתום הראיון התבקש מילר שלוש פעמים לעזוב את האולפן אך הוא סירב, עד שהוצא ע"י אנשי ביטחון.

מילר היהודי, משמש כיועץ בכיר של הנשיא טראמפ ואף היה זה שכתב את נאום ההשבעה שלו לנשיאות ארה"ב.

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ. צילום: רויטרס
נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ. צילום: רויטרס

 

כזכור, הנשיא האמריקני דונלד טראמפ הגיב לפני יומיים לפרסום הספר החדש המסכם את שנת כהונתנו הראשונה כנשיא ארה"ב. "במשך כל חיי, שני נכסי הגדולים ביותר היו יציבות נפשית והעובדה היא שאני, ממש, חכם", כך צייץ הנשיא.

טראמפ המשיך: "עכשיו, כשהקנוניה הרוסית נגדי הוכחה כמתיחה על הציבור האמריקני, הדמוקרטים וכלבי המחמד שלהם, תקשורת הפייק ניוז הממסדית, מנסים לעשות לי מה שעשו לרונלד רייגן וצורחים לגבי היציבות הנפשית והאינטליגנציה שלי. גם הילארי קלינטון המושחתת שיחקה עם הקלף הזה של אי השפיות. אני הפכתי מאיש עסקים מצליח וכוכב טלוויזיה לנשיא בניסיון הראשון שלי. אני חושב שאני מתאים לכינוי חכם ויציב מאוד, אפילו גאון".

טקס ההשבעה של טראמפ לנשיא ה-45 של ארה"ב. צילום: ויקיפדיה
טקס ההשבעה של טראמפ לנשיא ה-45 של ארה"ב. צילום: ויקיפדיה

 

דבריו של נשיא ארה"ב מגיעים על רקע פרסום הספר "אש וזעם" שכתב העיתונאי מייקל וולף, שהיה צמוד לטראמפ בשנת כמונתו הראשונה בבית הלבן. בספר מוצג טראמפ כאדם לא שפוי וחסר הבנה בתחומים רבים, המתעמר בעובדיו. עוד צוין כי העובדים מכנים את בניו של טראמפ, דון ג'וניור ואריק – עודאי וקוסאי, שמות בניו של סדאם חוסיין.

"המסקנה שלי מהספר היא העובדה שטראמפ לא מתאים לנשיאות, והיא תהפוך לדעה רווחת", אמר וולף ל-BBC, והוסיף: "אני חושב שאחד הדברים המעניינים מהספר עד כה הוא האפקט שהמלך הוא עירום. הסיפור שסיפרתי מציג את המצב באור כזה שהנשיא לא יכול לעשות את עבודתו. פתאום בכל מקום שאנשים הולכים הם אומרים 'אלוהים, זה נכון. אין לו בגדים".

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך חדשות, ערוץ 20.
ניר מועלם

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.