19:20 19/06/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > טראמפ משתעשע: המליץ על ספר שכל דפיו ריקים

טראמפ משתעשע: המליץ על ספר שכל דפיו ריקים

נשיא ארה"ב צייץ בטוויטר בצעד לא אופייני, המלצה לעוקביו על ספר שכותרתו: "סיבות להצביע לדמוקרטים" - אלא שהספר מכיל דפים ריקים בלבד. בציוץ אחר תקף הבוקר טראמפ את התקשורת האמריקאית ואמר שהיא נעשתה "גרועה יותר" מאז הבחירות

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ המליץ היום (ב') בטוויטר לעוקביו על קריאת ספר שהתפרסם תחת הכותרת:"סיבות להצביע לדמוקרטים" – שכל דפיו ריקים. הספר ש"נכתב" על ידי מייקל ג'יי נואלס, מבטיח בכריכתו האחורית לקוראיו: "מדריך ממצה" הכולל פרקים העוסקים במדיניות חוץ, זכויות אזרח וביטחון פנים מכיל 256 דפים – כולם ריקים.

הציוץ של טראמפ בו הוא ממליץ על קריאת הספר
הציוץ של טראמפ בו הוא ממליץ על קריאת הספר

בציוץ בטוויטר כתב טראמפ: "ספר נהדר להנאתכם: 'סיבות להצביע לדמוקרטים' על ידי מייקל ג'יי נואלס". הספר המדובר הפך ללהיט בקרב אוהדי המפלגה הרפובליקנית ונכנס לרשימת רבי המכר בענקית הספרים האינטרנטית "אמזון".

טראמפ צייץ הבוקר סדרת ציוצים, ביניהם ציוץ התוקף את התקשורת: "התקשורת המזוייפת (Fake Media) הפכה נוראית יותר מאז הבחירות"' צייץ, "אנחנו חייבים לאמת אותם עם האמת".

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

אלג'יריה: ראיין ישראלי וצפוי למאסר עולם

כשנה לאחר שהואשם במגע עם סוכן זר, בעקבות ראיון שקיים עם בכיר ישראלי, ונדון ל-10 שנים, משפטו של מרזוק תוואתי צפוי להיפתח מחדש עם דרישה למאסר עולם. ארגוני זכויות אדם: "העונש כבד מדי"