הנשיא האמריקני דונלד פתח עוד בוקר בסדרת ציוצים תקיפה כשבמוקד הפעם התובע הכללי ג'ף סשנס וראש ה- אנדרו מקייב, אנשים כך פורסם ב"ynet". "הניסיונות האוקראיניים לחבל בקמפיין של 'עובדים בשקט לקידום קלינטון'. אז איפה החקירה, התובע הכללי", פתח את סדרת הציוצים. הנשיא יצא נגד ג'ף סשנס, שהיה מיועצי הקמפיין הקרובים שלו: "הוא נקט בעמדה חלשה מאוד בנוגע לפשעים של ".

הנשיא דונלד טראמפ. צילום: Evan Guest
הנשיא דונלד טראמפ. צילום: Evan Guest

 

טראמפ לא חסך ביקורת גם מראש ה-FBI: "הבעיה היא שראש ה-FBI בפועל והאיש שאחראי על חקירת הילרי, אנדרו מקייב, קיבל 700 אלף דולר מהילרי עבור אשתו". בהמשך הציוצים פרגן טראמפ לחתנו ג'ארד קושנר, המשמש גם כיועצו הקרוב, על תפקודו בפגישה שקיים עם ועדת החקירה של הסנאט: "ג'ארד קושנר פעל היטב אתמול כשהוכיח שהוא לא פעל שלא כשורה עם הרוסים. ציד מכשפות". הנשיא המשיך בעקיצה אופיינית: "הבא בתור בארון טראמפ בן ה-11".

רק אתמול תקף הנשיא האמריקני בחשבון הטוויטר שלו את התובע הכללי סשנס אותו הגדיר כ"קשה הבנה" וכתב: "למה הוועדות והחוקרים, ובוודאי התובע הכללי המתקשה,לא  בודקים את הפשעים והקשרים עם של הילרי הרמאית?" צייץ, כשהוא תוהה מדוע לא ננקטים צעדים נגד קלינטון, בעוד החקירה על ההתערבות של גורמים רוסיים בקמפיין הבחירות בארה"ב נמשך.

בארה"ב לא פוסלים את האפשרות שטראמפ יפטר בסופו של דבר את סשנס מתפקיד התובע הכללי, כאשר לפני כשבוע סיפר הנשיא ל"ניו יורק טיימס" כי כלל לא היה ממנה אותו לתפקיד התובע הכללי אם היה יודע שהוא יפסול את עצמו מניהול החקירה הרוסית.

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך חדשות, ערוץ 20.
ניר מועלם

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.