הפעילה הטבעונית המוכרת וזוכת 'האח הגדול', טל גלבוע, הודיעה היום (רביעי) כי היא מעוניינת להצטרף לרשימת הליכוד בבחירות לכנסת ה-21.

טל גלבוע

 

בראיון לאתר 'ynet' אמרה גלבוע כי היא לא מתכוונת להתמודד בפריימריז ולנסות להכנס לרשימה הארצית, אלא מנהלת מו"מ על שריון מטעם ראש הממשלה. גלבוע, מייסדת עמותת 'קירות שקופים' הפועלת לזכויות בעלי חיים, מיודדת עם בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, שגם התנדב בעמותה במסגרת קמפיין למען אימוץ כלבים.

גלבוע סיפרה כי בשנה האחרונה היא "עובדת בקשר צמוד עם לשכת ראש הממשלה". היא הוסיפה: "בפעם הראשונה יש לבעלי החיים קול שנשמע במקום הכי חזק בישראל. אין לזלזל בדבר הזה. אני יכולה להגיד שמהניסיון שלי מול משפחת נתניהו מדובר באנשים שאכפת להם. לראש הממשלה יש מיליון נושאים להתעסק בהם, צריך שאנשים טובים ונכונים יהיו סביבו".

 

גלבוע התייחסה גם לשאלה האם לתפיסת העולם של יש מקום בליכוד: "כל הזמן מדביקים את השחרור לבעלי חיים לשמאל. אין לזה שום קשר למציאות ושום אחיזה במציאות. טבעונות חוצה הכל, ויש ים טבעונים שהם ימניים לחלוטין וזה בסדר גמור". היא סיכמה ואמרה כי "טבעונים רבים אמרו לי שאם אתמודד הם יצביעו לליכוד".

 

 אלון מליק

אלון מליק