כל טיפ יפרט אודות חתונה מיוחדת אחרת שביכולתכם לגבש על מנת לקחת את האירוע למחוזות חדשים של התרגשות, העצמה וכמובן איכות חסרת פשרות.

טיפ מס' 1: ארגון חתונה הפוכה

ברוב המקרים, הריטואל של החתונה קבוע: קבלת פנים על ידי נציגי חברת ההפקות שמחלקים לכם גלויה עם מספר השולחן שלכם, משם – גישה לרחבת קבלת הפנים, משם לחופה, משם לארוחה ובסיום – קינוחים והרקדה. בפועל, יש המון דרכים לגבש אירוע מסוג כזה. אתם יכולים, למשל, לדלג על החופה ולהשאיר אותה לסוף כך שרק המשפחה והחברים הקרובים יראו אתכם לוגמים מהכוס ושוברים אותה, לשלב אירוע אומנותי כמו קונצרט או מופע בידור בין לבין, ולבצע מגוון פעולות שישנו את סדר היום השגרתי והמוכר. בכך, אתם מבטיחים אירוע ייחודי שלא נראה כמעט כמוהו בשוק החתונות.

טיפ מס' 2: שילוב גן עם אולם אירועים

במקרים כאלו, אתם והאורחים נהנים גם מהשטחים הפתוחים המרהיבים וגם מתפאורת האולמות המפוארת. שינוי אווירה הוא תוצר חיובי עבור כל חתונה והוא נוטע שמחה, אושר וסיפוק בקרב המוזמנים לאירוע. שמירה על שגרת נוף קיימת אפשרית, אך במקרים מאד ייחודיים שיפורטו בהמשך.

טיפ מס' 3: חתונה בה כל הסילבוס מתהווה בשטח פתוח

אירוע מסוג כזה מקובל במיוחד אם הוא נערך ביום שישי בצהריים. החמסין הישראלי כשהוא משולב במצנן ומזגן נייד, שמשיות ופרגולות הוא כר פורה לריקודים ושמחות ומספק הרגשה של דרום אמריקה עם 30-60 דקות נסיעה בלבד. אם אתם חוגגים בקיץ ועוד ביום שישי, מאד מומלץ לשקול לוותר על האולם הפנימי ולרכז את כל החגיגה בשטח פתוח. אם זה גן אירועים עם כמה מתחמים, ניתן להעביר את האורחים ממתחם קבלת הפנים והחופה למתחם אחר כשמגישים אוכל ורוקדים, על מנת ליצור להם עניין רב יותר במהלך האירוע.

טיפ מס' 4: חתונה עם פעילויות לילדים וטף

זה לא סוד שבאירוע חתונה ממוצע יהיו הרבה ילדים שהם בנים של אורחים משני הצדים: הכלה והחתן. שילוב פעילויות ילדים היא הזדמנות מצוינת לגיבוש בין הקבוצות וקירוב לבבות לקראת איחוד למשפחה אחת. זה גם מספק זמן איכות לכם כמבוגרים להתרכז באירוע של יקיריכם ולאפשר לילדים שלכם להכיר אחד את השני ולחוות פעילויות איכותיות וכייפיות המיועדות במיוחד עבורם.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.