הקשר בין בית דפוס טוב לבין עיצוב גרפי מנצח

בעת חיפוש בית דפוס, נסו לאתר מכלול של שיתופי פעולה וביניהם גם מישהו שיהיה מוסמך על העיצוב הגרפי. זה חשוב, כי הדבר האחרון שאתם רוצים זה לצאת ולחפש בנפרד את כל השירותים. מצאתם בית דפוס שמכיל בתוכו גם שירותי גרפיקה? וודאו כי מדובר באנשים מוכשרים שמבינים את הצורך ובעיקר את האמירה השיווקית/ צרכנית שלכם.

הציוד והשירות – סקר שווקים

גרים באזור תל אביב או המרכז? צריכים בית "דפוס בתל אביב" אחד הפרמטרים החשובים זה הציוד. אז לפני שאתם יוצאים לדרך חדשה, יש לוודא כי בית הדפוס הנבחר אכן נצמד לכללים ועובד עם ציוד החדיש ביותר. כבר במעמד הפגישה או השיחה הראשונית עם בית דפוס, חשוב לשאול את כל השאלות הרלוונטיות- אלה שיסייעו לכם להבין האם אכן מדובר בבית דפוס שיודע להוציא את הרעיון שלכם לפועל.  כמו כן, יש לבדוק מי מתפעל את המכונות ועד כמה האנשים המועסקים בבית הדפוס הינם בעלי מיומנות המתאימה.  עניין השירות הוא עניין נוסף שיש לדבר עליו, כאן יהיה עליכם לבדוק עד כמה בית דפוס יכול לעמוד לרשותכם  החל מהרעיון ועד לעמידה בזמנים שנקבעו מראש. כמו כן, ראוי לבחור בית דפוס שיידע לשמור אתכם על קשר רציף החל מרגע מציאת הרעיון ועד למוצר המוגמר . הקשר הרציף של נותני השירות אתכם יספק לכם את האפשרות להיות שותפים בלתי נפרדים וכך, הדברים יסתיימו בזמן ולא דרישת תיקונים מרובה.

כמה זה עולה לכם? בחירת בית דפוס לפי מחיר

כפי שהבנתם, לכל דבר יש את העלות שלו, מאידך, עולם ההדפסות מציג בפניכם טווח גמיש ביותר ותחרותי ביותר וכאן, זו ההזדמנות שלכם להשיג גם שירות טוב, גם איכויות הדפסה וגם מחיר טוב. כיצד יודעים כי המחיר הוא נכון? לוקחים את כל הפרטים יחד- משקללים את כל השירותים, ליד השירותים מצרפים מחירים ואז עושים השוואה עם שוק המתחרים.

בסיכום דבר, אם מצאתם בית דפוס איכותי שמבטיח לכם זמני הגשה הגיוניים וגימור איכותי של הדפסה, אל תשכחו, הזול לרוב יהיה יקר מדי ואילו הסביר – הוא זה שתמיד תעדיפו לבחור.

 

 :עוד באותו נושא