אסטמה של העור: מחלקה דלקתית ונפוצה במיוחד

ע”פ מחקרים עדכניים, כ 10%-20% מהאוכלוסייה סובלים מאסטמה של העור. מדובר במחלת עור אשר נפוצה מאוד אצל ילדים ותינוקות, אולם היא יכולה להתפתח גם בגילאים מבוגרים יותר. המחלה גורמת ליובש באזורים נרחבים באזור הצוואר, ברכיים, קרקפת והגפיים וכן לגרד משמעותי אשר עשוי להוביל לנזקים קבועים לעור ולתחושה של אי נוחות רבה. מאחר ומדובר במחלת עור נפוצה, פותחו בשנים האחרונות לא מעט תכשירים אשר מקלים באופן משמעותי על התסמינים של המחלה. מהם? להלן הפרטים.

כיצד מטפלים באסטמה של העור?

על מנת לטפל בדלקת חשוב מאוד ללבוש ראשית כל בגדים עם 100% כותנה, ולא צמודים. בנוסף, רופאים ממליצים להימנע משימוש בתכשירים אשר עשויים לגרות את העור כמו בושם או חומרי ניקוי, ועל כן חשוב מאוד להקפיד על אוורר של המקומות הנגועים. טיפול טבעי רפואה משלימה מהווה דרך מצוינת לטיפול בדלקת, וזאת לאור תוצאות מצוינות אשר מפחיתות באופן משמעותי את התפרצות הדלקת. חשוב לציין כי המחלה עשויה להחריף במידה והאדם מצוי בלחץ, ולכן באמצעות טיפול שלים אשר מתמקד בתזונה נכונה בשילוב של דיקור סיני כמו גם צמחי מרפא ניתן לראות באופן מהיר תוצאות מצוינות. הטיפול המשלים ניתן בהתאמה אישית להיקף המחלה ולתסמינים של כל אדם, ולכן מומלץ לפנות לאנשי מקצוע מומחים בתחום.

רפואה משלימה כך ניתן להפחית באפן משמעותי את הגרד והאדמומיות בעור

עולם הרפואה המשלימה הוא עולם מרתק אשר משלב טכניקות עתיקות שנים. מדובר בטכניקות אשר בעבר נחשבו למיושנות למדי, אולם כיום רבים מבינים כי מדובר בפתח משמעותי ליצירת שינוי עמוק ויסודי. מאחר ומדובר בעולם מרתק ודינאמי מאוד, מדובר בקשת רחבה מאוד של טיפולים אשר כוללים בין היתר דיקור, שמנים, צמחי מרפא וכן טיפול הומאופתי. טיפול הומאופתי מבוסס על ההנחה כי אסטמה של העור היא רק ביטוי לחסור איזון פנימי, ולכן לאחר אבחון מקיף ניתן לקבל תרופה אותה נוטלים דרך הפה בהתאם למאפיינים האישיים. מדובר בטיפול טבעי לחלוטין והוא מתאים לכל אדם אשר סובל מאסטמה של העור, כולל ילדים ותינוקות. לטיפול אין תופעות לוואי והוא נחשב לאפקטיבי מאוד בעבור טיפול בתסמינים של המחלה, כל זאת כאמור בליווי אישי מצד גורם מוסמך אשר יכול לחסוך לא מעט סבל ותחושה של אי נוחות. לסיכום, שילוב של תזונה נכונה, טיפול משלים ממוקד וכן הפחתה ברמת הלחץ יכול לתרום באופן משמעותי בעבור הסובלים מהמחלה, כל זאת כאמור כטיפול מונע ולא כתרופה למחלה.

המאמר בחסות משרד פרסום STG

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.