משדולת הנשים בישראל נמסר בתגובה לראיון הבלעדי בו מספרות הסוהרות על טיוח ההטרדות בשב"ס: "הסוהרות שנפגעו התייצבו היום באומץ רב מול המצלמות וחשפו את המציאות העגומה, שעומדת מאחורי המילים החלולות שהושמעו ע״י בכירי שב״ס בשבוע שעבר בכנסת. העדויות החשובות שלהן מאששות כי הטיפול במקרי הפגיעות המיניות החמורים היה לקוי ביותר, תוך הפניית כתף קרה כלפי הנפגעות וטיוח מקרים של תקיפה מינית בשב"ס, טיוח שלמרבה הצער ממשיך גם כעת".

"ההתעלמות ממצוקתן של הסוהרות לאחר שנפגעו במקום עבודתן וההתנכלות שחוו לאחריה, כפי שעולה מתיאוריהן, חמורה ומדאיגה. התייחסות כזו וודאי אינה מעניקה גיבוי לנשים שנפגעו אלא להפך, משדרת שאין להן למי לפנות ושהן לבד במערכה", לשון התגובה.

מטעם ח"כ ענת ברקו (הליכוד) נמסר: "קוראים להם טרוריסטים אך מתייחסים אליהם כשבויי מלחמה. מכאן נובעת כל הבעיה. בדיון המהיר שהתקיים בוועדת הפנים התייחסתי לנושא וציינתי כי תנאי הכליאה אינם כתנאי הכליאה הנהוגים בעולם בעבור לאסירים טרוריסטים. הם אינם בבידוד ולצערי לישראל אין את הכלים לכלוא אותם בבידוד. מכאן יוצא כי הם חשים כי מרחב הכלא הופך לטרירטוריה שלהם".

לדבריה, "עד שהנושא לא ייבדק לעומק, יש למנוע מנשים סוהרות, להיכנס לאגפים של מחבלים, באופן גורף בכל בתי הכלא והאגפים. כמו כן, אני מציעה לבחון את האפשרות שבאגפים של מחבלים לא יהיו חיילים צעירים כלל. גם בכלא מגידו, אנו מכירים מהעבר, שהיו מניפולציות של חיילים צעירים, לגייס אותם לצד שלהם (של הטרוריסטים). מציעה את זה לבדוק את זה לעומק בייחוד כעת לאור העדויות של הסוהרות. אני מאמינה שהשר לא יעבור על זה בשקט על סדר היום".