3:36 16/12/2017
דף הבית > ספורט > טביב נתן הוראה לדראפיץ לא להכניס את אצילי למשחק

טביב נתן הוראה לדראפיץ לא להכניס את אצילי למשחק

הבעלים של בית״ר ירושלים מנע מהמאמן לשלב את הקפטן המודח במשחק נגד הפועל באר שבע. טביב במסר חד לאצילי: ״תחתום בתנאים שלי ואז תשחק״

שחקנים בבית״ר ירושלים מבקרים את המאמן סלובודאן דראפיץ על החלטתו שלא לשלב את הקפטן המודח, עומר אצילי, במשחק נגד המובילה הפועל באר שבע.
אלי טביב, הבעלים, החליט להתעלל באצילי הצעיר בשלבים. אחרי כל פרשת ההשעיה, ועדת המשמעת והאיום להקפיא אותו עד השנה הבאה, טביב החליט כי אצילי יהיה בסגל הקבוצה למשחק ביום שני בטדי, אולם לא ישחק.
טביב התעלם מהלחץ של התקשורת, האוהדים ודראפיץ עצמו שרצו לתת לאצילי לשחק. המאמן רצה לעלות את אצילי בהרכב הראשון, אולם טביב החליט כי אצילי יפתח את המשחק על הספסל. במחצית הנחה טביב את הצוות המקצועי לא לתת לאצילי ליטול חלק במשחק כלל. גם מחאת האוהדים שצעקו בשמו של אצילי ודרשו לשתפו במשחק לא שינתה את ההחלטה של טביב. המסר של טביב לאצילי ברור: ״חתום בקבוצה מיד, בתנאים שלי ותחזור לשחק״.
אצילי
דראפיץ המאמן יוצא הרע בכל הסיפור הזה. אם עד לפני שבועיים טען המאמן, תחת ההנחיות של טביב, כי השחקן פצוע – ההחלטה לא לשתף את אצילי גם כמחליף, היא החלטה של הבעלים ודראפיץ נשאר חסר אונים. עם היכולות של הקבוצה במשחק נגד הפועל באר שבע, דראפיץ היה מעלה את אצילי, אם לא בהרכב הראשון אז לפחות מיד בפתיחת המחצית השנייה. דראפיץ יודע כי מי שאחראי להצלחה הגדולה של הקבוצה ויש לו מניות רבות העונה למיקומה של בית״ר הוא אצילי, אולם הוא מצוי בפלונטר.
טביב מצידו לא סופר אף אחד. הוא הציב לאצילי את התנאים: חוזה של 110 אלף דולר לעונה, חוזה לארבע שנים בלי תג מחיר. אצילי רוצה לחתום על החוזה, אולם הוא נתון להחלטה של סוכנו רונן קצב.
טביב רוצה כעת שאצילי יקבל את התנאים שלו, ואם זה יקרה – הוא יעלה בהרכב הראשון נגד מכבי תל אביב. עכשיו הכדור בידיים של רונן קצב. לחצים מצד שחקנים, אוהדים ותקשורת לא יעשו את העבודה. טביב לא לחיץ ולא מתרגש מלחצים גדולים ורבים ככל שיהיו. יש לו קו והוא לא יסטה ממנו. להוריד את קצב על ארבע ולחתום בתנאים שקבע. עכשיו השאלה היא האם קצב ירים ידיים או שאצילי יחליט לחתום בניגוד לעמדתו של קצב.
‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

כספי מככב מול דאלאס, הלילה. צילום מסך

כשכישרון ואישיות נפגשים: כספי מוכיח שמקומו בווריורס

הופעה מדהימה של הפורוורד הישראלי הלילה במשחקה של גולדן סטייט נגד דאלאס הייתה הוכחה נוספת לכך שכספי שייך לרמות הגבוהות בעולם. וגם - ההשוואה לבניון