שחקנים בבית״ר ירושלים מבקרים את המאמן סלובודאן על החלטתו שלא לשלב את הקפטן המודח, עומר , במשחק נגד המובילה הפועל באר שבע.
אלי , הבעלים, החליט להתעלל באצילי הצעיר בשלבים. אחרי כל פרשת ההשעיה, ועדת המשמעת והאיום להקפיא אותו עד השנה הבאה, החליט כי אצילי יהיה בסגל הקבוצה למשחק ביום שני בטדי, אולם לא ישחק.
טביב התעלם מהלחץ של התקשורת, האוהדים ודראפיץ עצמו שרצו לתת לאצילי לשחק. המאמן רצה לעלות את אצילי בהרכב הראשון, אולם טביב החליט כי אצילי יפתח את המשחק על הספסל. במחצית הנחה טביב את הצוות המקצועי לא לתת לאצילי ליטול חלק במשחק כלל. גם מחאת האוהדים שצעקו בשמו של אצילי ודרשו לשתפו במשחק לא שינתה את ההחלטה של טביב. המסר של טביב לאצילי ברור: ״חתום בקבוצה מיד, בתנאים שלי ותחזור לשחק״.
אצילי
דראפיץ המאמן יוצא הרע בכל הסיפור הזה. אם עד לפני שבועיים טען המאמן, תחת ההנחיות של טביב, כי השחקן פצוע – ההחלטה לא לשתף את אצילי גם כמחליף, היא החלטה של הבעלים ודראפיץ נשאר חסר אונים. עם היכולות של הקבוצה במשחק נגד הפועל באר שבע, דראפיץ היה מעלה את אצילי, אם לא בהרכב הראשון אז לפחות מיד בפתיחת המחצית השנייה. דראפיץ יודע כי מי שאחראי להצלחה הגדולה של הקבוצה ויש לו מניות רבות העונה למיקומה של בית״ר הוא אצילי, אולם הוא מצוי בפלונטר.
טביב מצידו לא סופר אף אחד. הוא הציב לאצילי את התנאים: חוזה של 110 אלף דולר לעונה, חוזה לארבע שנים בלי תג מחיר. אצילי רוצה לחתום על החוזה, אולם הוא נתון להחלטה של סוכנו רונן קצב.
טביב רוצה כעת שאצילי יקבל את התנאים שלו, ואם זה יקרה – הוא יעלה בהרכב הראשון נגד מכבי תל אביב. עכשיו הכדור בידיים של רונן קצב. לחצים מצד שחקנים, אוהדים ותקשורת לא יעשו את העבודה. טביב לא לחיץ ולא מתרגש מלחצים גדולים ורבים ככל שיהיו. יש לו קו והוא לא יסטה ממנו. להוריד את קצב על ארבע ולחתום בתנאים שקבע. עכשיו השאלה היא האם קצב ירים ידיים או שאצילי יחליט לחתום בניגוד לעמדתו של קצב.
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.