״אלי יקבל את זכויות הניהול על המועדון בית״ר ירושלים. יהיה הסמכות לקבל את כל ההחלטות המקצועיות והניהולית של המועדון. אני רק אביא את הכסף״, כך אמר הבעלים של בית”ר ירושלים אלי , במסיבת העיתונאים בה סיכם את העונה. באותה הזדמנות הציג את הרכש הראשון לעונה הבאה, חלוץ בני ז׳אורז׳יניו, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ 20, שחתם לשלוש שנים והוצג רשמית, אחרי שקיבל את החולצה עם המספר 10.

טביב הודיע כי החליט לממש את האופציות אנטואן קונטה ואריק סאבו לעונה נוספת והודיע גם על החתמתו של אמיר עגייב. לגבי דן , טביב ציין כי הוא רוצה שהקפטן ישאר, אם כי הכל תלוי בשחקן.

ז'אורז'יניו מוצג במדי בית"ר. צילום: משה בוקר
ז’אורז’יניו מוצג במדי בית”ר. צילום: משה בוקר

 

בכל הקשור לעמדת המאמן הכריז הבעלים: ״שרון יהיה המאמן של בית״ר ירושלים בעונה הבאה״. על העונה שהסתיימה אמר: ״עשינו הישג חסר תקדים עם ההעפלה לאירופה. העונה ראינו שיש כדורגל בירושלים. גם כשלא ניצחנו שיחקנו כדורגל טוב – וזאת הדרך שלי”. טביב שלח גם עקיצה למבקרים: “כשאצילי ורוקביצה עזבו, לא האמינו שתהיה לנו קבוצה טובה גם העונה. אבל אמרתי שתהיה קבוצה יותר טובה וכולכם ראיתם שזה מה שקרה. אין הבדל בין המקום השני למקום השלישי, גם אנחנו וגם מכבי תל אביב הולכים לאירופה״.

טביב הבהיר כי הוא נחוש להמשיך במאבק נגד הגזענות. “התחלתי עם המלאכה למגר את הגזענות והאלימות ואני מאמין שנצליח לשנות את הדימוי של בית”ר ירושלים. כשדברים קורים פה, זה מקבל הד יותר גדול. הדרך לא קלה, נצטרך עזרה משרת הספורט, משר המשטרה, משרת המשפטים, מההתאחדות והמנהלת. העונה התמודדתי עם זה לבד. מהעונה הבאה אם אותו קומץ ימשיך לקלל, השחקנים לא ילכו להודות לקהל. אני לא אתן לזה לקרות. אסור שהאנשים האלה יהיו ביציע של בית”ר ירושלים, הם לא אוהדים. הם באים רק להרוס. העזיבו אותי מהפועל תל אביב ואתם רואים מה קרה שם כשבא קומץ וניסה לנהל מועדון. פה זה לא יקרה, ניאבק בזה בכל הכוח”.

בתשובה לשאלה למה התקציב של המועדון אינו גדול ענה הבעלים: ״לקחתי דאבל בתקציב הרבה יותר נמוך ממכבי תל אביב ומכבי חיפה. הם משתוללים עם שחקנים, משלמים 400-500 אלף או מיליון ואני חושב שהם שווים 200 אלף. אני לקחתי אליפות והגעתי לליגת האלופות עם תקציב שפוי ונמוך בהרבה ממכבי תל אביב ומכבי חיפה. התקציב לא תמיד קובע. אני לא אשתולל ולא אגיש הצעות לא הגיוניות”.

מסיבת העיתונאים לסיכום העונה של בית"ר. טביב, גמאיו וז'אורז'יניו. צילום: משה בוקר
מסיבת העיתונאים לסיכום העונה של בית”ר. טביב, דמאיו וז’אורז’יניו. צילום: משה בוקר
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.