לפני קצת יותר משבוע תועד חגי קליין כאשר הוא מתנפל עם כיסא על המחבלים בפיגוע במתחם שרונה בתל אביב. כתוצאה מכך חגי נפצע באירוע באורח קשה וצפוי להשתחרר היום (ראשון) מבית החולים איכילוב.
רגע לפני שהוא יוצא מבית החולים נזכר קליין ברגעי האימה במתחם שרונה: "פתאום זיהיתי אדם שיורה, חתרתי למגע וניסיתי להביא לסיום האירוע בידיעה שעשוי להיות לזה מחיר אישי כבד. רק ביום שלישי האחרון זה לא היה ברור שאני אעמוד פה אתכם. ההתאוששות המהירה שלי היא במידה רבה תודות לטיפול המסור שקיבלתי באיכילוב. אני ומשפחתי זכינו בשבוע האחרון לתמיכה ממעגלים שונים בארץ ובחו"ל. אני רוצה להודות לכולם. אני רוצה לאחל החלמה לשאר הפצועים מהפיגוע".

חגי קליין הפצוע מהפיגוע בשרונה

רופאו של חגי קליין ד"ר אייל חשביה ממערך הטראומה של איכילוב אמר: "בערב הפיגוע הגיעו אלינו כמה פצועים קשה. חגי היה אחד מהם. ייצבנו את מצבו, ניתחנו אותו והמשכנו לטפל בו באינטנסיביות. מצבו השתפר בצורה מדהימה והוא הועבר מטיפול נמרץ כירורגי למחלקה והוא כעת מוכן לשחרור"

כזכור ביום רביעי 15.6 נכנסו שני מחבלים חמושים למסעדת מקס ברנר במתחם שרונה בתל אביב. לאחר שישבו במסעדה פתחו המחבלים בירי לעבר היושבים במקום ורצחו ארבעה אנשים ופצעו עוד שש עשרה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא