העולם הרפואי כולל בו בין היתר, ניתוחים רפואיים שונים שמטרתם היא נחוצה והכרחית עבור שיפור מצבו הבריאותי של אדם הסובל ממחלה או בעיה רפואית כלשהי, וניתוחים אסתטיים שהם לא צורך הכרחי, אלא הם מתבצעים אך ורק על פי הבחירה האישית של כל אדם המעוניין לעבור אותם. בעבר, כאשר תחום הרפואה לא הכיל בו חידושים מעין ניתוחים פלסטיים, הרי שאנשים אשר אינם אהבו מראה של איבר כלשהו בגופם או של תופעה גופנית חסרת אסתטיקה בגופם, לא יכלו לעשות דבר מלבד לקבל את עצמם כפי שהם, הרי שכיום, בזכות המודרניזציה, החידוש וההתקדמות בתחום הרפואי, יש לאנשים את האלטרנטיבה לשנות איברים שונים בגופם לאופן שבו הם היו רוצים שהם יראו.

ניתוח אף

אחד מהניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר כיום הוא ניתוח אף. ניתוח מעין זה רלוונטי עבור כל אדם אשר איננו מתחבר למראה האף שלו ובטוח כי האף שלו איננו משתלב באופן הרמוני בפנים שלו. ישנם לא מעט מנתחים פלסטיים כיום המתמחים בביצוע ניתוחי אף. לרוב, מרבית הניתוחים הללו מתבצעים כיום באופן לא פולשני ותוך פרק זמן קצר של ניתוח והתאוששות, האף מקבל את המראה הרלוונטי לו והאדם יכול לאנות מאף שונה לחלוטין מהאף שהיה לו בעבר. על אף שמדובר בניתוח פשוט, לעיתים יכולים להיות בו סיבוכים ולכן, יש חשיבות ממשית לבחור במנתח הפלסטי הטוב ביותר עבור סוג ניתוח זה. ככלל, כאשר מדובר בניתוחים פלסטיים הן עבור שינוי האף, הן עבור הגדלת חזה והן עבור ניתוח פלסטי לכל צורך אחר, אין להתפשר על המקצועיות, על הותק, על הניסיון ועל השם של המנתח אשר יבחר לצורך תפקיד זה. בסופו של דבר, מדובר בניתוח שעתיד לקבוע כיצד יראה איבר כלשהו בגופכם.

disappointed young blonde touching her nose in the mirror

כיצד לבחור נכון מנתח פלסטי לניתוח אף

אם החלטתם שאתם מעוניינים לעבור ניתוח אף, זהו כבר צעד ראשון וחשוב מאוד בדרככם לשינוי המיוחל. כעת, כל שנותר לכם לעשות זה לבחור את המנתח הפלסטי הטוב ביותר עבור ניתוח אף, על פי הקריטריונים הבאים:

  • בטרם אתם בוחרים את המנתח, חשוב שתבדקו איזה מנתחים קיימים בתחום זה. לאחר מכן, חשוב שתקבלו חוות דעת על המנתחים המובחרים שבהם מלקוחות אשר עברו גם ניתוח אף בעברם אצל מנתח כזה או אחר
  • במידה ומצאתם מנתח אף עבורכם, במהלך הפגישה הראשונית כדי לבחון האם יש אינטראקציה בינכם והאם מדובר באיש מקצוע אדיב ואיכותי. חשוב להרגיש כי אתם מפקידים את גופכם בידי מנתח פלסטי אשר אתם סומכים עליו ומרגישים טוב לגביו.20 News

20 News