פעילות משטרתית ביטחונית באזור תל אביב. מרכבת ישראל נמסר כי זמנית הופסקה תנועת הרכבות בין ת"א – האוניברסיטה ותחנת בני ברק בשני הכיוונים. מרכבת ישראל נמסר כי טרם ברור מתי תחודש תנועת הרכבות וכי ציבור הנוסעים מתבקש לבחור בתחבורה ציבורית אחרת.

לפי שעה לא ברור מהן כוונותיו של החשוד ואם מדובר באדם תמהוני. הסריקות החלו עקב קבלת שני דיווחים על חשוד בפארק הממדיון ובמרכז קניות הסמוך לקניון איילון.

כוחות גדולים של המשטרה פתחו בסריקות בשעות הצהריים (א') אחרי חשוד באזור שבין מתחם קניון איילון ברמת גן לפארק הירקון. המשטרה הפסיקה את תנועת הרכבות בין תל אביב לבני ברק. לפי שעה לא ידוע אם בכוונתו של החשוד לבצע פיגוע או שמדובר בתימהוני.משטרת מרחב דן פתחה בסריקות בעקבות שני דיווחים על אדם חשוד שהתקבלו במקביל ובנוגע לאותו אזור. תחילה התקבל דיווח על אדם שעורר את חשדם של באי פארק המים "מימדיון" בתל אביב. כוחות שמירה שהגיע למקום הצליחו לאתר את החשוד.

הדיווח השני נגע לאדם חשוד שנראה במרכז קניות הסמוך לקניון איילון ברמת גן. המאבטח ביקש לתשאל אותו, אך הוא נמלט לכיוון פסי הרכבת שעוברים בסמוך. בעקבות כך הוזעקו לאזור כוחות גדולים, בהם יחידות מיוחדות של משטרת תל אביב, והחלו במצוד ובסריקות בצפון תל אביב, בפארק הירקון, בבני ברק וברמת גן. לדברי גורם במשטרת תל אביב זהותו של האדם והמניע שלו אינם ידועים.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20