המשטרה חשפה היום (ג') לאחר חקירה שנמשכה למעלה מ-8 חודשים, רשת הימורים בלתי חוקיים שפעלה בשנה האחרונה בירושלים. לפי החשד, הרשת ניהלה אתרי הימורים באינטרנט, בעיקר בתחום הספורט, בהם הימרו מאות בני אדם, ביניהם קטינים, והמארגנים גרפו לכיסיהם רווחים בשווי מיליוני שקלים.

במסגרת המבצע, נעצרו 30 חשודים והוחרמו נכסים ועשרות כלי רכב בשווי כולל של כ-20 מיליון שקלים
במסגרת המבצע, נעצרו 30 חשודים והוחרמו נכסים ועשרות כלי רכב בשווי כולל של כ-20 מיליון שקלים

במסגרת המבצע, נעצרו 30 חשודים והוחרמו נכסים ועשרות כלי רכב בשווי כולל של כ-20 מיליון שקלים, החשודים נחקרו במהלך היום. בין העצורים גם כדורגלן פעיל בחשד ששימש כסוכן הימורים. בנוסף, הוקפאו עשרות חשבונות בנק ונתפסו כמיליון וחצי שקלים במזומן ובהמחאות.

מהחקירה עולה כי תושב ירושלים בשם בן מיכאל (35) חשוד כי ניהל את רשת ההימורים מהטלפון הנייד שלו, אחיו ואמו של החשוד נעצרו גם כן, ואמו חשודה שהייתה אחראית על ניהול כספי הרשת .לפי הערכות, מחזור הכספים במהלך השנה בה פעלה הרשת עמד על עשרות מילוני שקלים. בהמשך, בכוונת המשטרה לקרוא לעדות ולעצור כ-200 מהמרים שנטלו חלק בהימורים, בהם קטינים שבכמה מקרים הימרו באלפי שקלים ולאחר שהפסידו, נדרשו הוריהם לשלם את הכספים.

מפקד מחוז ירושלים, ניצב יורם הלוי, חתם על צו סגירה מנהלי לקיוסקים ופיצוציות מהם נוהלו על פי החשד עסקי ההימורים. כלל החשודים מובאים החל משעות הבוקר בפני בית המשפט להארכת מעצרם.
עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20