הקומיקאי . צילום: ללא קרדיט

הקומיקאי והשחקן נאור ציון עוכב אמש (א') לחקירת משטרה ושוחרר בתנאים מגבילים לאחר שעל פי החשד תקף אדם אחר שזיהה אותו ביקש להצטלם איתו. האירוע התרחש אתמול בלילה בקניון רמת אביב. האזרח טוען כי הוא פנה לנאור ציון וביקש להצטלם איתו לצילום , לדבריו, ציון בתגובה היכה אותו במכת . האיש נזקק לטיפול רפואי וניגש לבית החולים איכילוב בתל אביב. הבוקר הוא כבר הגיש תלונה בתחנת משטרה. ציון אמר בתגובה כי אותו אזרח איים עליו מילולית ופיזית, וגם הוא הגיש נגדו תלונה במשטרה.

ציון סיפר: "אתמול בשעה 20:20 בערך הלכתי בקניון רמת אביב ולפתע ניגש אליי אדם שנראה מן היישוב לגמרי ואמר לי: 'נאור ציון נפוצץ אותך יא בן זונה מניאק, נפוצץ לך ת'צורה'. הייתי בהלם ולא האמנתי למה ששמעתי. חשבתי שאני הוזה אז ניגשתי אליו חזרה לשאול מה אמר ואם שמעתי נכון. כשהגעתי אליו הוא המשיך בשלו, הצמיד ראשו אליי ואמר שהוא יפוצץ אותי. אמרתי לו שיתבייש לדבר ככה ושיפוצץ אם הוא כזה אמיץ".

"הוא המשיך לקלל אותי ודחף, וכשהרגשתי שהוא עומד לעבור איתי את הגבול, הדפתי אותו לאחור במכה מתוך צורך להגן על עצמי. אז הוא התחיל להתבכיין לכל מיני אנשים שתקפתי אותו ולנסות לאסוף עדים. הגיע הזמן שמישהו ישים גבול לפרובוקטורים אלימים שמסתובבים ברחובות וחושבים שהם יכולים לעשות ככל העולה על רוחם. הרגשתי שאני חייב לפעול במקרה הזה שהיה חריג", הבהיר ציון.

אין זו הפעם הראשונה שציון מסתבך באירוע אלים. בעבר נטען נגדו כי נהג באלימות נגד אנשים שעבדו איתו. בין היתר נטען כי השליך כוס שתייה על עובדת במהלך צילומים ובפעם אחרת נטען כי אף השליך כיסא על מוכרת.

 

לירן לוי

לירן לוי

כתב לענייני משטרה ומשפט, ערוץ 20
לירן לוי

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.