זירת הפיגוע באבו טור
זירת הפיגוע באבו טור. באדיבות קבוצת מדברים תקשורת

פיגוע דקירה סמוך להר הזיתים בירושלים.  צעיר יהודי כבן 18 שיצא מבית העלמין בהר הזיתים והלך רגלית לכיוון מקום ריכוז הסעות האוטובוסים, לפתע הגיע לכיוונו מחבל שתקף אותו הפיל אותו ודקר אותו ככל הנראה באמצעות מברג בצוארו ובגבו ונמלט.

הצעיר היהודי שנפצע עלה על אוטובוס הסעה שנסע מספר מטרים עד שהגיע לעמדת המשטרה ומג"ב הנמצאת סמוך לבית החושן, ירד מהאוטובוס ודיווח לשוטרים וללוחמי מג"ב על האירוע, הכוח במקום  העניק לו טיפול ראשוני במקום והזעיקו את מד"א וכוחות ההצלה. במקביל הוזעקו כוחות משטרה נוספים שהחלו בסריקות נרחבות לאיתור החשוד.

זירת הפיגוע. באדיבות: מדברים תקשורת
זירת הפיגוע. באדיבות: מדברים תקשורת

מבירור ראשוני עולה כי צעיר יהודי שהלך לכיוון בית העלמין בהר הזיתים נתקל בערבי שככל הנראה דקר אותו באמצעות מברג. כוחות משטרה במקום  מבצעים סריקות נרחבות.

ממד"א נמסר: למד"א מרחב ירושלים על צעיר שנדקר סמוך לשכונת א-טור בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח הדסה בהר הצופים צעיר כבן 18 (ככה"נ בחור ישיבה) במצב קל עד בינוני, בהכרה מלאה, עם מספר פצעי דקירה בפלג גופו העליון.

זירת הפיגוע. צילום:איחוד הצלה
זירת הפיגוע. צילום:מדברים תקשורת

נתי אוסטרי מתנדב באיחוד הצלה שהעניק לו טיפול רפואי ראשוני סיפר: "מדובר בתלמיד ישיבה שהגיע למקום יחד עם קבוצת חסידי סלונים שהגיעו לתפילה בקברו של מרן האדמו"ר מסלונים זצ"ל לרגל ההילולא. כשהגעתי למקום הוא היה בהכרה וסבל מדקירה בפלג גופו העליון ויחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני".חגי סימן טוב

חגי סימן טוב