בעוד חברות בינלאומיות כמו Airbnb מפגינות צביעות בניסיון להחרים את יהודה ושומרון – בזמן שהן ממשיכות לקדם בסוריה ובתימן – בשומרון מוכיחים כי הישובים גדלים, משגשגים, ואף מושכים תיירים חדשים.

בזכות העלייה בביקוש להגעה לתיירות בשומרון ובשל עומסי העבודה הודיעה החברה לפיתוח השומרון על התרחבות בפעילות בתחום.

האוטובים החדשים של החברה לפיתוח השומרון. צילום: יח"צ

 

על פי נתוני תיירות , מבקרים באזור מדי שנה כ-180,000 תיירים, ובכדי לעמוד בביקוש הגובר, הצטיידה השבוע החברה בשלושה אוטובוסים חדשים מסוג מרצדס.

האוטובוסים הורכבו על ידי חברת הארגז, גם היא חברה ישראלית שמעלה על נס את העבודה הישראלית, ובחברה לפיתוח השומרון מתכננים לייעד אותם לטובת הגדלת אפשרויות המענה בתחום התיירות בשומרון.

“אנחנו נמשיך לפעול לחיזוק מערך התיירות בשומרון. זו התשובה הטובה ביותר לארגוני השמאל הקיצוני וה המבקשים להחרים אותנו", הבהיר ראש המועצה האזורית שומרון. "שדרוג מערך האוטובוסים עבור התיירים הוא צעד נוסף חשוב בכיוון. אנחנו מברכים את החברה הכלכלית לפיתוח השומרון על המשך התחזקותה ופיתוחה למען תושבי השומרון”.

רובי טלמן, מ”מ מנכ”ל החברה המרכזית לפיתוח השומרון הוסיף ואמר כי “דווקא בתקופה שבה חברות עושות מעשים לא לגיטימיים כמו לנסות ולהחרים את ישראל, אנחנו בחברה לפיתוח השומרון נלחמים בBDS וקוראים לכולם להגיע ולטייל בשומרון. מדינת ישראל הולכת ופורחת, והשומרון בתוכה מתמלא בתיירים המעוניינים להכיר את השומרון ולהכיר את חבלי המולדת של עם ישראל מזה אלפי שנים. אנו גאים לתת את השירות הטוב ביותר ומזמינים את עם ישראל להצטרף אלינו לטיול בשומרון”.

לינור בר-אל

לינור בר-אל


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.