אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'. צילום מסך

ח"כ (ישראל ביתנו) בפנייה לקשת ולרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו בדרישה לבטל את השעיית תוכניתם של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'.

לאחר ההשעייה שספגה התוכנית בשל אמירותיו של אייל ברקוביץ' נגד חברי הכנסת הערביים אמר פורר: "‏מספיק עם ההתרפסות בפני נציגי המחבלים בכנסת. מי שמבריח פלאפונים למחבלים, עומד דקת דומייה לזכר מחבלים, קורא לחיילי צה"ל רוצחים, תוקף שוטרים ועושה חאפלות כשיהודים נרצחים לא ראוי לשבת בכנסת וגם לא ראוי להיות מרואיין באמצעי התקשורת הישראלים. קשת חייבים לבטל מידית את השעיית התכנית".

כזכור, אתמול הודיעה הזכיינית "קשת" על השעיית התכנית "אופירה וברקו" משידור ביום שישי הקרוב. ההשעייה הגיעה לאחר שבמהלך התכנית האחרונה אמר ברקוביץ' על הח"כים הערבים: "הם מבינים שהם סוסים טרויאניים. הם יודעים שהם יושבים בכנסת אבל הם מרגלים. הם יודעים שהם בעצם לא משלנו. אז הם יודעים מה אני אגיד להם. אל תבואו, לא יכול לראות אתכם, אל תבואו. לא צריכים אתכם פה. הסתדרנו נהדר בלעדיכם עד היום". הוא הוסיף והבטיח: "אין להם סיכוי שאני אראיין אותם. לא אתן להם את הכבוד הזה. אם הם באים, אני קם והולך". מה שזיכה אותו בביקורת רבה במערכת הפוליטית על הדברים.

אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.