ראש עיריית טבריה, רון קובי, יצא היום במתקפה חריפה נוספת נגד הציבור החרדי בעיר. בסרטון רשת הוא קורא לצאת "למלחמה" נגד החרדים וטוען כי "צריך להוקיע את משתפי פעולה איתם".

ח"כ הכנסת בצלאל סמוטריץ' (איחוד מפלגות הימין) לא נותר אדיש להסתה ולדברים הקשים וכינה את קובי "אנטישמי".

"התחלנו במלחמה, זו מלחמה על העיר הזאת, זאת מלחמה על צורת החיים שלנו, זאת מלחמה נגד כפייה הדתית במדינת ישראל", אמר קובי בסרטון. "אתם צריכים להבין דבר אחד המלחמה הזאת לא יכולה להתחיל מתל אביב, היא לא יכולה להתחיל מהמרכז, היא יכולה אך ורק להתחיל מכאן – מהפריפריה".

"יש להם משתפי פעולה, ויש להם את האנשים שיושבים איתם ועושים איתם עסקים, והם פה בתוכנו וצריך להוקיע אותם כבר עכשיו. כל מתווכי הדירות שמוכרים להם פה נדל"ן, אדמות ודירות. תתביישו לכם, תתביישו לכם!", האשים ראש העיר. "זאת מלחמה, אם הציבור בטבריה לא יתעורר אתם בעוד שנה לא תוכלו להיות כאן".

בתגובה לדברים המזעזעים צייץ סמוטריץ' בטוויטר: "לא יאמן. עזבו שאיך שזה נראה האיש זקוק לאשפוז בכפיה, במדינת ישראל יש אשכרה ראש עיר אנטישמי שממשיך בתפקידו ומקבל משכורת מהמדינה. והיועמ"ש? אה, הוא עסוק בלפסול את מיכאל בן ארי…".

בהמשך כתב סמוטריץ': "להאשמת היהודים בכל הצרות שבעולם יש הגדרה אחת בלבד: אנטישמיות. עכשיו תחליפו את המילה חרדים במילה יהודים, את ראש העיר טבריה בראש כל עיר אחרת בעולם, ותסבירו לי את השתיקה הרועמת של התקשורת ונבחרי הציבור. גם לזה יש הגדרה אחת בלבד: צביעות".
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20