18:45 18/12/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > ח"כ סמוטריץ' למראיינים: "עיתונאים קטנים, תת רמה"

ח"כ סמוטריץ' למראיינים: "עיתונאים קטנים, תת רמה"

מגישי תכנית ברשת ב', רינה מצליח ויואב קרקובסקי, התייחסו בלעג לחבר הכנסת סמוטריץ', שעלה לשידור ותקף: "שני מראיינים שחושבים אותו דבר ומרשים לעצמם לזלזל ולבוז, אתם תת רמה"

ראיון שנערך הבוקר ברשת ב' עם חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' (הבית היהודי) גלש לצעקות והתקפות הדדיות בין חבר הכנסת למראיינים, העיתונאים רינה מצליח ויואב קרקובסקי. השניים התייחסו בזלזול ולעגו למשפט שאמר אתמול ח"כ סמוטריץ' בערוץ הכנסת לפיו יש לו פנטזיות שאינו יכול לממש. לאחר שהעלו אותו להגיב בשידור, תקף סמוטריץ' את השניים בחריפות.

"הפנטזיה הראשונה שלי שאני חולם עליה גם ביום וגם בליל, והיא משותפת לרוב הגדול של אזרחי ישראל, שבמדינת ישראל תהיה תקשורת הגונה, מכבדת, כזו שלא יושבים בה שני מראיינים שחושבים אותו דבר ומחזיקים במיקרופון הציבורי, מרשים לעצמם לזלזל ולבוז בצורה של תת רמה, באדם שחושב אחרת מהם", אמר סמוטריץ' למראיינים. "אתם לא הייתם מעיזים, לא רינה ולא קרקובסקי לדבר בצורה רדודה, נמוכה ומזלזלת באף חבר כנסת מהשמאל, היום זה אני מחר זה יהיה מישהו אחר".

"אתם זלזלתם וביזיתם כל מי שחושב אחרת מכם. אני לא צריך ציונים לא ממך רינה ולא ממך קרקובסקי, אני מקבל ציונים מעשרות האלפים שבחרו בי, ואתכם אף אחד לא בחר. אתם קליקה קטנה של חבר מביא חבר, שממנה את עצמכם. אתם מוכיחים כמה התקשורת בישראל זקוקה לרפורמה, לשידוד מערכות."

לאחר שקרקובסקי ניסה לעמת את חבר הכנסת עם התבטאויות קודמו שלו, ענה סמוטריץ': "אני חושב אתם לא ראויים לדיון ענייני, אני מנהל שיחה עם אנשים שמכבדים אותי ובעיקר הרבה מאות אנשים שבחרו אותי לכנסת. אתם מיעוט במדינה הזו, המחשבה שלכם שמותר לכם לנכס לעצמכם את המיקרופון. אתם לא הייתם מעזים לדבר בזלזול כזה על אף חבר כנסת מהשמאל. אני אדבר על מה שאני רוצה. ואני מזמין אתכם לצפות בתכנית המלאה בערוץ הכנסת, ולא להתייחס למה שעיתונאי קטן הוציא, ושני עיתונאים קטנים כמוכם ממשיכים לשחק אותה באמת בתת רמה".

בסיום הראיון התפרצה מצליח וצעקה לחבר הכנסת: "בך בוחרים פעם אחת, ובנו בוחרים כל יום אנשים לראות ולשמוע. תודה רבה שהתראיינת אצל שני עיתונאים קטנים. אני מבטיחה לך שאם אעמיד את עצמי לבחירות אקבל יותר קולות ממך"

מרב לרנר

מרב לרנר

עורכת מדור נשים 'אשת חיל' באתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

תמימי מפוקסלת

מזעזע: פלסטיניות סוטרות ומכות קצין וחייל צה"ל

נערות פלסטיניות תועדו מכות חיילים בפניהם בעוד אלה אינם מגיבים. גורם צבאי מאשר שמדובר בבנות משפחת תמימי הידועה בהתפרעויות חוזרות ונשנות