חברת הכנסת הפרו-פלסטינית, , טענה היום (שלישי) כי רצח הנערה הי"ד לא נבע מסיבות לאומניות אלא מסיבות מגדריות. חברת הכנסת הפרובוקטיבית כתבה בחשבון הטוויטר שלה כי "אונס ורצח אורי אסנבכר הוא פשע על רקע מגדרי" ושללה את העובדה כי הרוצח אנס ורצח את אסנבכר הי"ד בשל היותה יהודייה.

סלימאן לא הסתפקה בטיהור הרוצח בשל שנאת ישראל ואנטישמיות, אלא אף האשימה את ממשלת ישראל כי היא משתמש ברצח בכדי "להמשיך להכתים את מאבקו של העם הפלסטיני".

כזכור, פרסמנו שלשום כי מחקירתו בשב"כ של עראפת ארפאעיה, החשוד ברציחתה של אורי אנסבכר הי"ד, עלה כי הרצח בוצע ממניע לאומני. עוד הסתבר כי בבוקר הרצח (יום חמישי) יצא ערפאת מביתו בחברון כשברשותו סכין ועשה את דרכו לכיוון הכפר בית ג'אלה. ערפאת צעד לכיוון היער, שם הבחין באורי, תקף ורצח אותה.

התגובות לציוץ המביש של חברת '', לא איחרו לבוא מבין המגיבים בטוויטר. אחד המגיבים הזכיר לחברת הכנסת את מותה של עאישה ראבי ושאל, "אני מניח שגם זה פשע על רקע מגדרי לתפיסתך?". מגיב אחר השיב בצילום מסך ובו התשאול של הרוצח עראפת בשנת 2017. במהלך התחקור לפני שנתיים הודה הרוצח האנטישמי כי הוא רוצה להיות שאהיד וברגע שיוכל הוא יקנה שוב סכין על מנת להיות שאהיד.

צילום מסך של המגיבים בטוויטר

 

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.