ח"כ (73), יו"ר ועדת החוקה, חוק ומשפט של הכנסת, על פרישתו מהחיים הפוליטיים במהלך ישיבת ''. "לאחר החלטתי שלא להתמודד לרשימה ", הכריז, אך הבטיח: "אני לא עוזב את הבית ואמשיך לתמוך. אין לי ספק שהבית היהודי יצליח למרות המשבר. המדינה והחברה צריכים בית יהודי חזק".

"כל חיי מאז הולדתי ועד היום קשורים בקשר עם הציונות הדתית ובניה של ארץ ישראל, עם ישראל ותורת ישראל. אהבת התורה היא אהבת חיי, עד היום אני ממשיך בהעברת שיעורים", הוסיף מי שכיהן עד כה כיו"ר ועדת החוקה, חוק ומשפט של הכנסת.

סלומינסקי סיפר בכנס כי "הרבנים משה לוינגר וחנן פורת אמרו לי 'אנחנו צריכים אותך כדי להקים את גוש אמונים'. קיבלתי החלטה ששינתה את חיי ועזרתי להקים את גוש אמונים. הקמנו המון ישובים במאבקים גדולים ומסירות נפש. 21 שנים עמדתי בראשות מועצת אלקנה. אשתי שליוותה אותי נפטרה ממחלת הסרטן והיא רק בת 35 שנה. בשנת 1997 נכנסתי לכנסת".

לדבריו, "תפסתי אז וגם היום שהבית היהודי היא מפלגת שטח וחייבים לחזור לערבות הדדית, זה כוחנו ועוצמתנו. מרכז המפלגה תמיד שימש הלב והמנוע למפלגה. בפריימריז נבחרתי למקום הראשון אחרי , שימשתי כיו"ר ועדת כספים וועדת חוקה, וסייעתי לכל עם ישראל וכל גופי הציונות הדתית ועולם התורה".

הוא לא חסך ביקורת מנטישת ראשי המפלגה נפתלי בנט ואיילת ושאל: "איך יתכן שמי שגדל במוסדות האלה ילך למקום אחר או למפלגה אחרת? בעיני זה כמו בעל מכולת שקונים אצלו בהקפה וביום התשלום משלמים במכולת אחרת".


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.