https://www.facebook.com/erelmargalit/videos/981201201935209/

מתחיל את העבודה מחדש

אהלן אהלן, לח"כ אראל מרגלית, ראיתי את הסרטון הצעקני שלך. באמת מקסים כיצד הצלחת להכניס בסרטון אחד תמהיל עדין שמשלב הסתה, בוטות וזוהמה מוסרית.

רק – כמה תיקונים ודיוקים ברשותך:

"הם". אתה חוזר על המילה הזו מספר רב של פעמים. מי אלה ה-"הם" האלה? "הם גידלו", "הם עשו", "הם צועקים" – אנא, קבוצות אוכלוסייה מדויקות, גילאים, פילוח גיאוגרפי, שמות – הכל. שיהיה "לנו" ברור מי "אנחנו".

כשאתה מציין ש-"אנחנו" (או "הם" – טרם שלחת את העדכון מה מגדיר את הקבוצות הללו) "גידלנו" את אורן חזן, ש: "הרובה היחיד שהחזיק בחיים שלו היה רובה במסיבת קזינו בבולגריה", אתה זוכר ש-"אתם" גידלתם את אביב גפן, שבזמן שהוא שכב עם מי שיכל בשירותי בארים בתל אביב "אנחנו" שכבנו במארבים, ובזמן שהוא שר על כולנו שאנחנו 'דור מזויין', אנחנו עמדנו מאחורי מחסום שעשוי מבטון מזויין? נראה לי שהוא מהמחנה "שלכם". ממליץ שתזכור לדבר גם על החבר'ה האלה אצלכם.

"הם גידלו נערי גבעות ששורפים משפחות וצריכים מוסד סגור". עכשיו אני מבין טוב יותר שה-"הם" הזה הוא אני. אז בוא, אני אספר לך על עוד כמה "הם" ש-"גידלנו":

מכיר בניה שראל ז"ל? וואלה אחי, המשפחה שלו גרה במעלה הרחוב שלי, בן גילי. שכחת להזכיר שהוא גדל "אצלנו". כלומר המשפחה שלו – צאצאי ה-"הם".

בני שראל. מצאצי ה"הם". צילום: דו"צ
בני שראל. מצאצי ה"הם". צילום: דו"צ

מכיר אחד בשם רועי קליין ז"ל? גם כן ה-"הם" גידלו אותו.

יצחק בואניש? אלירז פרץ? במהדורה הבאה של הסרטון שלך תזכיר ש-"הם" גידלו גם אותם, בבקשה. אה סליחה, איך מבקשים אצלכם במפלגת העבודה החדשה? "קיבינימט!"?

"פישלנו כי תקפנו את מנשקי המזוזות במקום פשוט לנשק אותם". שמע אחי, אתה חלש בקטע הזה של לבקש סליחה. בכנות, אני מקווה בשבילך שמול אישתך אתה עושה את זה יותר טוב (בחיים אל תגיד לה שהיא שמנה. גם לא עצמות רחבות. גם לא אישה עם נוכחות. ואם כבר עשית את זה, בטח שלא לנשק לה את הבטן ולהגיד לה שאתה אוהב את זה שהיא ככה מלאה. היא לא תסלח לך).

לא יודע לגבי ההשוואות האלה של מי "היחידי שמחזיר שטחים בלי תמורה", גם החבר'ה אצלכם לא רעים בזה, ולא הצטיינו במשא ומתן. אלא אם כן אתה מחשיב את המסמרים וכדוריות הברזל במטעני הנפץ שהתפוצצו בפיגועי ההתאבדות במרכזי הערים, כיישום של הסכם סחר חופשי בתחום ייבוא המתכות – ואז אתה צודק – אוסלו וקמפ דייוויד היו הצלחה כבירה.

לידיעתך המפלגה שלך רצה במצע מול שרון על התנתקות מחלקים ברצועת עזה (עמרם מצנע) ומפלגתך גם תמכה תמיכה נלהבת וללא מצרים בתכנית הגירוש מרצועת עזה ומצפון השומרון. רגע, אל תגיד לי! אתה טוען שב-"התכנסות" של אולמרט לא הייתם תומכים, אה?

זה שאתה צועק לא עושה אותך צודק; לא תנצחו ככה לא משנה כמה פעמים תגיד קיבינימט, וכמה סמכותי תיראה כשתגיד את זה.

"אני אכלתי את החרא, את הזעה ואת הדם עם החברים שלי בגולני". איזה קטע, גם אני. עכשיו בוא לא נחרטט את כולם, אוקיי? רוב מי שמגיע לגולני הוא מה-"הם" ולא מה-"אנחנו" שלך. אתה יודע שיש ימבה ימנים שגם היו בגולני בפרט ובקרבי באופן כללי ששירתו בתפקידים דיי בכירים.

כשאתה אומר "ביטחוניסטים דה לה שמאטע" ש"אכלו בקריה ושירתו בבמחנה" אתה מתכוון לבוגי יעלון, אבי דיכטר, נפתלי בנט, ביבי נתניהו, מוטי יוגב? אולי יואב קיש ואמיר אוחנה? או שחזרנו לדבר על רועי קליין, בניה שראל ואלירז פרץ?

לסיום – כמו שנאמר כבר ב-"מלך האריות": אתה חייב לעבוד על השאגה שלך, חמודי.

נ.ב.

המדינה הזו לא "שלך" ולא "שלכם". היא אף פעם לא היתה בבעלותכם, על אף שדאגתם להכניס את האנשים "שלכם" לכל עמדות הכוח כך שגם כשהימין היה בשלטון הוא התקשה (ומתקשה) בביצוע המדיניות (ראה ערך בג"ץ וחברת החשמל).

איך אומרים "אצלנו": "שטח משוחרר לא יוחזר". אה, סליחה – "קיבינימט!"

אגב, אתה יודע שעכשיו אפריל 2016 ושהבחירות היו לפני שנה, נכון? לא צריך לשקר ולהסית בזמן הקרוב, לפחות עד מרץ הבא. שחרר.

 

20 News

20 News:עוד באותו נושא