יו"ר האופוזיציה ח"כ יצחק הרצוג בבית משפחתו של הרב רזיאל שבח הי"ד
יו"ר האופוזיציה ח"כ בבית משפחתו של הי"ד. צילום: רועי חדי

יו"ר האופוזיציה חבר הכנסת יצחק בוז'י הרצוג ביקר הבוקר בחוות גלעד ואמר למשפחתו של הרב רזיאל שבח הי"ד: "כולנו מאוחדים מאחורי המשפחה והקהילה"

יו"ר האופוזיציה בוז'י הרצוג הגיע הבוקר לנחם את המשפחה האבלה בחוות גלעד. הרצוג נענה לקריאתה של האלמנה יעל שבח שאמרה וגם הוציאה מייל בנושא: "זה לא רצח פוליטי. אנחנו מרגישים שמחבקים אותנו רק מצד מאוד מסויים של המפה הפוליטית. אנחנו מבקשים שגם מהשמאל יבואו לנחם הבית שלנו פתוח לכולם. ורזיאל אהב את כולם. אנחנו רוצים שיבואו אלינו מכל הארץ".

הרצוג אמר לאלמנה: "רזיאל הקרין אהבה, אחווה, שלום ורעות לכל סביבתו והוא ויעל הפכו לליבה של קהילה מיוחדת בחוות גלעד. הטרגדיה קשה מאד למשפחתו המקסימה ולכל מוקיריו ולבית . ברגע זה כולנו מאוחדים מאחורי המשפחה והקהילה ומנחמים אותם."

ערב קודם לכן הגיע לנחם ח"כ (המחנה הציוני). שגם הוא קיבל את פנייתה של האלמנה בנושא. אתמול, בתכנית הרדיו "קלמן-ליברמן" בתאגיד "כאן" הוא סיפר על הביקור: "אי אפשר היה להתעלם מאיזה סוג של שליחות שהיה אצל האנשים האלה. המקום בו הם יושבים נוגד את תפישותיי ואת דרכי, אני מאמין שמדינת ישראל צריכה להתיישב בגושים, ולחזק את הגושים", אמר כבל והוסיף: "אי אפשר שלא להתפעל גם אם זה נוגד את עמדותייך".

"לראות את האנשים האלה בתנאים מאוד מאוד קשים נאחזים באדמה, אי אפשר שלא להתפעל", הדגיש.

יעל, אלמנתו של הרב רזיאל שבח הי"ד, על קברו. צילום: טל מאיר
יעל, אלמנתו של הרב רזיאל שבח הי"ד, על קברו. צילום: טל מאיר
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.