דף הבית > אקטואליה וחדשות > ח"כ איימן עודה באירוע של החזית העממית: "ירושלים -בירת פלסטין"

ח"כ איימן עודה באירוע של החזית העממית: "ירושלים -בירת פלסטין"

המשטרה פשטה על אירוע במזרח ירושלים בהשתתפות נציגים מהרש"פ ומארגוני הטרור "החזית הדמוקרטית" ו-"החזית העממית". ח"כ עודה במהלך הפשיטה: "הללו יובסו, וירושלים תישאר לעם שלה"

אמש (שני) פשטה המשטרה על מלון "אמבסדור" בירושלים ועצרה את קיומו של אירוע בהשתתפות נציגי שגרירות רוסיה, יו"ר הרשימה המשותפת ‎איימן עודה ונציגים מהרשות הפלסטינית. ברשתות החברתיות בערבית דווח כי ‏מטרת האירוע הייתה הכרזה על ירושלים כבירת המדינה הפלסטינית.

בסרטון שפורסם מתיעוד האירוע נראה ח"כ עודה כשהוא אומר: "הללו יובסו, וירושלים תישאר לעם שלה, עומדת איתנה, מנצחת ועיר הבירה של פלסטין".

בצו משטרתי שאסר על קיום הכנס נכתב כי החלטת מפקד המחוז הגיעה כדי למנוע קיום כנס מטעם ארגון החזית הדמוקרטית וארגון החזית העממית המוכרים כארגוני טרור. ששה מהנוכחים עוכבו ועצורה נוספת הועברה לחקירה.

מטעם המשטרה נמסר כי "לא תאפשר קיומו של אירוע שמאפייניו ומארגניו מזוהים כארגון טרור, ותפעל בנחישות למנוע ולסכל אירועים בכל עת ובכל מקום".

 

טל מאיר

טל מאיר

כתבת ערוץ 20 לענייני התיישבות

אולי יעניין אותך גם

שגריר ארה"ב על משכורת רוצח ארי פולד הי"ד: "בלתי נתפס"

השגריר דיוויד פרידמן זועם בעקבות חשיפת חדשות 20 על ה"מקדמה" שהעניקה הרש"פ למשפחת המחבל חליל ג'בארין שביצע את הפיגוע בצומת גוש עציון, כחלק ממדיניות תשלום משכורות מחבלים