4:36 21/11/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > "ח"כים, קחו נשימה לפני שאתם משגרים סטטוס או ציוץ"

"ח"כים, קחו נשימה לפני שאתם משגרים סטטוס או ציוץ"

בעקבות הבורות שהפגין אמש יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי בהתייחסו לחיילים החרדים, ליטל שמש סוקרת את הציוצים והפוסטים השגויים שכתבו הח"כים ויוצאת בקריאה נרגשת: "תשתמשו ביועצים ובעוזרים שלכם, בשביל זה אתם משלמים להם"

יושב ראש 'המחנה הציוני', השר לשעבר, אבי גבאי, התייחס אתמול במהלך כינוס של פעילי מפלגת העבודה לסוגיית ביטול הפטור בגיוס לחרדים. הוא הזכיר שם לא מעט עובדות לא נכונות כמו שכר החיילים הנשואים וגם טען שחיילים חרדים מגויסים כמשגיחי כשרות, כשלמעשה יש היום לא מעט חיילים חרדים שמגויסים כבר לצנחנים, לכפיר ולגבעתי. אבל גולת הכותרת הייתה ללא ספק ההסבר שלו ל'למה החרדים לא יכולים להתגייס':

"ילד שגדַל במאה שערים אסור לו לגעת באמא שלו", כך לדבריו. אבל זו לא הפעם הראשונה שבה אנחנו נתקלים בבורות מצד חברי כנסת. נזכיר לכם שהייתה זו חברת הכנסת סתיו שפיר שצייצה: "כדאי ששר החינוך יידע שלפי התורה באנו לכאן ממצרים", כשניסתה לענות לשר בנט.

או למשל חבר הכנסת בוז'י הרצוג שברך בטוויטר על ניצחון פורטוגל ביורו ובחר להשתמש באייקון של דגל אפגניסטן. ואם זה לא מספיק אז גם חבר הכנסת אורן חזן החליט לברך דרך חשבון הפייסבוק שלו שם כתב "לכל אזרחי המדינה המוסלמים *והדרוזים* חג אל פיטר שמח".

אז חברי כנסת יקרים, אולי כדאי שתיקחו נשימה עמוקה לפני שאתם מרצים או משגרים סטטוס או ציוץ, ואם אתם ממש מתקשים – תשתמשו ביועצים ובעוזרים שלכם, בשביל זה אתם משלמים להם.

ליטל שמש

ליטל שמש

ליטל שמש

@Litalsun

Israeli Journalist and News Anchor
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

ןםלפ

"המשטרה היא משרתת נרצעת של התקשורת הישראלית"

המשטרה תחל בבדיקה על הפצת תמונות הנשיא ריבלין עם כאפייה ברשתות החברתיות בעקבות סירובו לחנון את אזריה. מה חושבים על כך הפטריוטים? צפו