מכבי חיפה מפסידה בדרבי. צילום: אתר מכבי חיפה
מפסידה בדרבי. צילום: אתר

 

מכבי חיפה ממשיכה להתרסק. ניצחה הערב 0:1 את הקבוצה של . חזר למקום הראשון, בעוד לוזון ככל הנראה יילך הביתה. כבר אחרי 12 דקות הדרבי הוכרע. רוסלן ברסקי הגביה כדור מצוין, ראדו גנסארי ניצל מיקום גרוע של עומרי גלזר ונגח כדור חכם לרשת. מכבי חיפה שלטה, הגיעה למצבים וגם כבשה שער שנפסל בטענה לנבדל שלא היה. ניקיטה רוקאביצה המחליף כבש אבל השופט מנשה משיח מנע שוויון מוצדק.

בלי קשר לשער שנפסל ולעובדה שמכבי חיפה שלטה והפועל הסתגרה בהגנה מכיבוש השער, הקבוצה של לוזון חלשה, משעממת, לא יצירתית וסוללת הכוכבים שהיו על המגרש פשוט מוגבלים ביכולת. החלום של לוזון להוציא מהם משהו או לצפות מהם לכדורגל בסיסי אינו מציאותי. זה כבר לא משנה מי היה בהרכב, זה כבר לא משנה אם קאיו הועדף בהרכב או בוזגלו נכנס כמחליף, מכבי חיפה קבוצה חלשה ומוגבלת מאוד. בהגנה ובהתקפה. הפועל חיפה עקצה בשער וניצחה. קלינגר לא אהב את העובדה שהקבוצה שלו הסתגרה אבל הוא חזר למקום הראשון וממשיך עונה חלומית.

לשחקני הפועל חיפה יש תשוקה ויכולת. זה כל ההבדל. בהפועל חיפה, בניגוד למכבי חיפה, רואים טביעת אצבע של מאמן. במכבי חיפה הכל מקרי. לא במקרה הקבוצה נמצאת בעוד עונה גרועה ומחרידה.

חיפה אדומה, האוהדים חוגגים. צילום: פייסבוק הפועל חיפה
חיפה אדומה, האוהדים חוגגים. צילום: פייסבוק הפועל חיפה

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא