שילוב בין היסטוריה, עששיות ונוף בתל פאחר

צילום: אורן פוקס


מוזמנים לפסוע אחורה במנהרת הזמן, במקום בו לחמו גיבורים ולשמוע את סיפורו המרגש של אחד מהם – אמנון שוקרון. סיור העששיות בתל פאחר ייקח אתכם בשלוש תחנות בין הלך הרוח בארץ בערב מלחמת ששת הימים דרך הקרב בו נהרגו לוחמי גולני ועד סיפור נפילתו של שוקרון והכל בליווי נשיאת עששיות תוך כדי הליכה בבונקר הסורי אל עבר תל פאחר. הסיור מתמקד בקרב תל פאחר, הסיפור המרתק של מלחמת ששת הימים ברמת הגולן. חוויה צפונית בטבע בהדרכתו של אורן פוקס. טיול מואר ובלתי נשכח.

 

צילום: אורן פוקס

יוצאים לקרב ונהנים מכל רגע בפיינטבול הגושרים

היכונו לפרוק אנרגיות במשחק פיינטבול הגושרים במעיין ברוך ועכשיו גם בגרסת פיינטבול לילה. אחרי יום של טיולים, מוזמנים להתחמש ברובי פיינטבול, לעטות חליפה, מסיכה וציוד מגן ולצאת לקרב בתוך זירת קרב מוארת. במהלך המשחק, ניתן לירות על היריב כדורי צבע וכמובן לתפוס מחסה תוך חילופי האש. החוויה המיוחדת של משחק הפיינטבול בין יחידים או קבוצות מלווה באפקטים מיוחדים כולל אפקט עשן. למינימום 20 איש. צמוד לקייקי הגושרים, סמוך לחניון מעיין ברוך.

מסע בין כוכבים- סיור כוכבים במצפה הילה

צילום: איריס אבל


מוזמנים להתנתק לרגע מהשגרה ולהכיר את הגלקסיה. מי שמביט השמיימה בעלטה במרחבים הפתוחים של הצפון לא יפספס את המראה המרהיב של כיפה זרועה בכוכבים מנצנצים. מוזמנים להשתתף בסדנה ייחודית "ערב סיפורים על כוכבים" במצפה הילה. בקיץ הזה, תוכלו להצטרף לחוויה מסקרנת בהדרכת של עופר אבל במרכז "סדנאות של פעם" ביישוב. עופר יכיר לכם את גרמי השמיים ויספר סיפורים מעניינים על הכוכבים השונים. תוכלו להשתמש בטלסקופ ובסמן לייזר לצור מעקב והתמצאות. הנאה גדולה בין שמיים לארץ.

 

צילום: איריס אבל

להתענג עד שיכרון חושים- מבשלת בירה

מהאטרקציה הזאת לא תצאו יבשים. גילאי 18 ומעלה שרוצים להירגע אחרי יום בשטח, מוזמנים ללגום וליהנות בבירה מלכה, מבשלה מקסימה למרגלות מבצר יחיעם. המבשלה החלה את דרכה עוד בשנת 2007 ובשנת 2008 התמקמה למרגלות המבצר, טובלת בנוף גלילי מול הים.

מאז ועד היום מתמחה המבשלה בייצור בירות מסוג אייל בשיטה המסורתית ובכמויות קטנות. תהליך הייצור מתחיל בשימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. המים המשמשים לייצור הבירות מגיעים ממעיינות הגעתון הסמוכים לקיבוץ. במהלך הקיץ תארח המבשלה אומנים להופעות חיות ועוד בונוס – רוב ההופעות בחינם. רק זכרו – אם שותים, לא נוהגים.

מקבלים את השבת בקצב בפקיעין

אין כמו לבלות סופ"ש בצפון ואם תרצו לקבל את השבת עם מוסיקה והפתעות, מוזמנים לקבלה עם מרגלית זינאתי – שומרת הגחלת היהודית בפקיעין שאף הדליקה משואה ביום העצמאות האחרון בטקס הממלכתי בהר הרצל. זינאתי תיקח אתכם בין הסמטאות הציוריות של פקיעין, כולל מדריך וגיטרה, כולל ביקור במערכת ר' שמעון בר יוחאי, מעיין הכפר וגם בבית הכנסת העתיק בו גם תשמעו את סיפור הקהילה היהודית שלא גלתה מעולם מאז שבית המקדש חרב. גולת הכותרת של הסיור – ביקור במרכז המבקרים של בית זינאתי בו מיצגים מסקרנים המתארים את חיי הפלאח הגלילי. דרך נפלאה להשיק את השבת.

הכותבת היא מנכ"ל ובעלים של רשת מלונות מטיילים

בת חן ישועה

בת חן ישועה