צילום: ICLIPART

 

אם אתם חושבים להתקין מערכת או בעסק בטח תשמחו לדעת שאתם צודקים. לנוכח האיומים השונים היום אין מנוס מהתקנת כזו או אחרת. למעשה, כיום מערכות ובעסק הן הכרח ולא מותרות שמוגבלת לאנשי האלפיון העליון. יתרה מזאת – כיום מערכות אזעקה רבות מותקנות עוד בשלב הבנייה כך שהן בהחלט סטנדרט.

בטח תשמחו לדעת שמחירן של מערכות אזעקה לבית ולעסק שווה לכל נפש וכיס, כך שהן בהחלט נמצאות בהישג יד של כל אחד מאיתנו. אבל אם אתם רוצים להינות מהיתרונות של מערכות אזעקה לבית ולעסק תגלו שהעניין מורכב. למעשה, הבחירה קשה כי יש מספר סוגים של מערכות אזעקה ועליהן להתאים לצרכים שלכם .

אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולגלות למה להתקין מערכות אזעקה לבית ולעסק, איך לבחור מערכות אזעקה ובעיקר – למי לפנות כדי להיות בטוחים תרתי משמע. ואולי תופתעו לדעת אבל בתחום הבטחון מאמינים שכל אחד יחיד ומיוחד, כך כשמדובר במערכות אזעקה יש להתאימן אישית באופן אישי לכל אחד.

למה להתקין מערכות אזעקה ?

אמנם מערכות אזעקה לבית ולעסק הן מחזה נפוץ, אבל להפתעתנו אנשים רבים עדיין שואלים את עצמם “למה להתקין מערכות אזעקה“? התשובה לכך פשוטה – מערכות אזעקה מגינות על הרכוש שלכם ועל יקיריכם מכל רע, למשל פריצה לבית או לבית העסק. ובמילים אחרות – הן הופכות את הבטוי “ביתי הוא מבצרי” מהלכה למעשה.

בנוסף, מערכות אזעקה משמשות כגורם מרתיע ופורצים רבים מתחרטים כשהם מבחינים במערכות אזעקה . אמנם לעיתים רחוקות מערכות האזעקה לא מספיקות כדי למנוע פריצה אבל מועילות באופן אחר – הן מאפשרות להתחקות אחר עקבותיהם של הפורצים ולהשיב לכם את הרכוש שנגנב.

איך לבחור את המערכת המתאימה?

אולי תופתעו לדעת אבל מערכות אזעקה יש להתאים לפי אופי המקום, למשל בתים פרטיים כוללים לרוב מערכות אזעקה עם גלאי נפח פנימיים או חיצוניים. עם זאת, אנחנו ממליצים שתצרו קשר עם המומחים באתרי האינטרנט המקצועיים השונים כדי לקבל ייעוץ, למשל האם לכלול במערכת האזעקה שלכם צופרים וסירנות, האם לקבל את ההתראה באמצעות הטלפון הנייד, האם לכלול גם שירותים של חברות אבטחה ועוד.

ובטח תשמחו לדעת שאתרים אלו מאפשרים לכם ליצור קשר בכל דרך שתרצו, למשל באמצעות הטלפון ובאמצעות הרשתות החברתיות טוויטר, גוגל פלוס ופייסבוק או להשאיר להם הודעה באתר. והאמת היא שלא משנה באיזה דרך תיצרו את הקשר כי תמיד תיענו במקצועיות, באדיבות ובמאור פנים.

אנחנו בטוחים שלא תצטערו על הבחירה כי בתחום הבטחון האישי שלכם פשוט אסור להתפשר. ואנחנו אומרים – הקדימו תרופה למכה ובואו להתקין מערכות אזעקה שעושות את העבודה תרתי משמע. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עם המומחים והבטיחו שאתם בצד הבטוח של המשוואה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.