דף הבית > אקטואליה וחדשות > חולדאי על רצח השוטר: "ניואנס"

חולדאי על רצח השוטר: "ניואנס"

ראש עיריית תל אביב רון חולדאי התראיין לגל"צ ומחה על "מותו של בדואי" בפינוי באום אל חיראן. כשהמגיש הזכיר שגם שוטר נרצח, חולדאי אמר כי מדובר ב"ניואנס"

רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב, התראיין היום (ה') לעמית סגל בגלי צה"ל בנושא פינוי עמונה.

ראש עיריית תל אביב טען כי פרשת עמונה התפתחה מתוך אי סדר בקרב מוסדות השלטון. "יש פה פלונטר שנובע מהעובדה שמדינת ישראל לא יודעת להחליט החלטות בסיסיות, ושיש  החלטות בסיסיות, הן מופרות על ימין ועל השמאל ויוצרות בשטח מציאות בלתי אפשרית. מדובר על הבנייה הבדואית בנגב וגם מה שקורה ביו"ש. מאחר ואין החלטות, ומעט ההחלטות שהתקבלו לא מתבצעות, אין חוק וסדר".

 תיעוד הפיגוע מהאוויר: המחבל מאיץ ופוגע בקבוצת השוטרים. צילום: קרן מנור

לדברי חולדאי, כתוצאה מהאנרכיה המשטר נאלץ לבצע בדרום פינוי ש"גרם למותו של בדואי". כשהמגיש ציין כי שוטר נרצח במהלך הפינוי, חולדאי אמר "אל תיכנס איתי לניו-אנסים קטנים, צריך לדבר על מה שחשוב". המגיש לא ויתר ואמר "מותו של שוטר זה לא 'ניואנס'", אך חולדאי לא השתכנע ואמר "הכל זה ניו אנסים".

בהמשך דבריו חולדאי אמר כי מפעל ההתיישבויות ביו"ש הוא "אנטי ציוני בעליל" ו"מונע את חזונו של הרצל להקמת מדינה יהודית דמוקרטית".

 

אלעד שור

אלעד שור

אולי יעניין אותך גם

פיגוע אבנים: מחבלים פצעו יהודי ליד כרם רעים

סוכנות TPS: יהודים הותקפו ע"י ערבים בחרבת נעלין שליד כרם רעים בגוש טלמונים. אחד מהם נפצע בראשו באורח קל ומטופל במקום ע"י כח צבאי ומד"א