2:38 21/11/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > "חולדאי בונה קרית חינוך למסתננים"

"חולדאי בונה קרית חינוך למסתננים"

מנכ"לית העיר העברית, מאי גולן, הגיעה לאולפן "פרשת שבוע" וביקרה את תכנית ראש עיריית ת"א: "הפתרון מקבע את הישארות המסתננים בישראל"

"המצב החמור אי פעם מאז שהגיעו המסתננים. הכיבוש של האפריקאים שהחל לפני שש שנים, נמצא היום אנחנו דקה לפני האל-חזור", כך מתריעה מאי גולן, מנכ"לית "העיר העברית" בראיון מיוחד לערוץ 20.

גולן בראיון ב"פרשת השבוע", כי תצא

לדבריה, תכנית ראש עיריית ת"א לאכלס את בית הספר "שבח מופת" במסתננים תקבע את הישארות המסתננים בישראל. "רון חולדאי החליט לבנות קרית חינוך למסתננים. מה יהיה בעוד ארבע או חמש שנים? כמות הלידות של היום, שגם ככה בלתי-נתפסת, תשלש את עצמה. נהיה מול מיעוט זר ולא מוכר לנו, שלא נדע להתמודד איתו".

גולן המשיכה ואמרה כי ממשלת ישראל התעוררה מאוחר מדי. "הגדר נסגרה כשכבר הייתה פה כמות רצינית. אז לא החזירו אותם ולא בדקו אותם. היום, בחסות ארגוני השמאל הקיצוני, הם למדו לשקר לגבי המעמד שלהם והמצב שלהם".

גולן ביקרה את משרד הפנים והעומד בראשו, אריה דרעי, ואמרה כי "אנחנו לא צריכים להיות יותר הומניים מהאו"ם. האו"ם החליט שהם לא פליטים. אין שום סיבה שאנחנו נהפך למיני מדינת אפריקה במדינת ישראל".

אנשי השמאל זכו לכינויי "צבועים": "אני שמה לב ליפי הנפש שגילו את בורא עולם ואת התורה ומשתמשים בזה נגדה".

היא הסבירה כי לא כל האפריקאים הם מסתננים: "מה זה פליט? לא מדובר פה בפליטים. מדובר במסתננים אריתראים. הסודנים נמצאים במצב אחר. שם יש את צפון סודן ודרום סודן מחבל דרפור שהוכרו במדינת ישראל ואכן הוכרו כמעמד פליט. האריתראים, הוכחנו מעל לכל ספק נשלחו משלחות מבריטניה, מנורווגיה מדנמרק שחזרו עם מסקנה ברורה – אין פליטים מאריתריאה".

"לקחת מהגרי עבודה שמסתננים למדינה היהודית היחידה שיש לנו ולא מכירים בזכות הקיום שלו כפי שהיא היום. הם מאמינים שהאדמה הזו שייכת לאפריקה וצריך לגאול אותה".

גולן האשימה את עיריית ת"א על הזנחת דרום העיר, והאשימה אותה כי היא פועלת על מנת להוביל לייאוש התושבים: "עיריית ת"א והטייקונים מחכים שהתושבים ימכרו קרקעות בזול מחכים לשבור את הקשישים האומללים".

 

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

1

בני משפחת מנגיסטו נשאו דברים באו"ם יחד עם השגריר דנון

בני משפחת מנגיסטו קראו להשבתו במטה האו"ם בניו יורק. האח אילן: "כמו שמתעסקים בהרבה סוגיות המוניטריות ברצועה - רוצים שלא ישכחו את אחי"