נגד . צילום: לשכת חוטובלי

מלחמת הליכוד במתפקדי המפלגה מקבוצת "הליכודניקים החדשים" מתגברת: סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי חשפה היום בסרטון שפרסמה ברשתות החברתיות כי מפלגת הליכוד עצרה את הרישום למפלגה בעקבות הפרסומים על התפקדות של כ-12 אלף "ליכודניקים חדשים". חוטובלי אמרה כי לפי בדיקה שערך רשם המפלגות במפלגות הדמוקרטיות, התגלה כי אלפי מתפקדים שנרשמו לליכוד התפקדו גם לבית היהודי, למרצ ולמפלגת העבודה.

לדבריה, "הדבר אבסורד, החוק לא מאפשר לזה לקרות, ואנחנו כתנועה דמוקרטית לא ניתן לגורמים עוינים להשתלט לנו על הבית. לכן נכון עשתה המפלגה ויפה עשתה כשעצרה את ההתפקדות האינטרנטית, כדי לאפשר לנו בקרה על המצטרפים החדשים למפלגה".

חוטובלי תקפה את המתפקדים הכפולים ואמרה כי "הליכודניקים החדשים טוענים שהם באים בשם ערכי שלטוןן החוק, כן? ערכי שלטון החוק זה לעבור על החוק? ערכי שלטון החוק זה לרמוס אידיאולוגיה, להתעלם לחלוטין מחוקת ולומר: 'אנחנו באים בשם ערכי השמאל' למפלגה שהיא באופן מובהק מפלגת ימין? הדבר הזה הוא מגוחך".

"כולנו צריכים להתגייס על שמירת טוהר המידות במערכת הפוליטית ועל הדמוקרטיה שלנו במפלגה, ולכן מומלץ מדי פעם לקרוא את חוקת המפלגה וחוקת המפלגה אומרת שאנחנו מפלגה ליברלית, לאומית, ששומרת על המולדת שלנו ועל שלמותה".

גורמים רשמיים במפלגת הליכוד מסרו כי אמנם הסרטון של חוטובלי לא תואם איתם, אך אישרו את הפרטים. "יש לנו אינדיקציות לשימוש לא ראוי באתר ההתפקדות של הליכוד ולכן הוחלט לעצור באופן זמני את ההתפקדות באינטרנט". עם זאת הדגישו כי "ההתפקדות למפלגה באמצעות טפסים נמשכת כסדרה ללא כל הפרעה".


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.