דף הבית > כלכלה וצרכנות > חודש אחרי ההשקה: חברת אקספון גייסה 25 אלף לקוחות

חודש אחרי ההשקה: חברת אקספון גייסה 25 אלף לקוחות

חברת אקספון שהצטרפה לפני חודש לשוק עם הצעות מחיר נמוכות מאוד, הצליחה לסחוף אליה לקוחות רבים. רבע מהמתניידים - מגולן טלקום

אקספון

 

כחודש לאחר השקת השירות נראה כי מותג הסלולר We4G של חברת אקספון רושם הצלחה בגיוס לקוחות, כך פורסם היום ב-TheMarker. לאתר נודע כי החברה הצליחה לגייס במהלך החודש כ-25 אלף לקוחות, מהם 18.5 אלף בניוד מספרים והשאר בהצטרפות לקוחות חדשים. החברה נכנסה לשוק עם הצעות מחיר נמוכות מאוד, החל מ-19 שקל לחודש, ומחירי חו"ל נמוכים מאד ביחס לקיים בשוק.

לשם השוואה, עם הקמתה ב-2012, גולן טלקום גייסה כ-40 אלף לקוחות בחודש, אך אז היא נכנסה לשוק לא תחרותי עם תעריפים גבוהים; אקספון נכנסה לשוק תחרותי מאוד מלכתחילה. החברות המתחרות הגיבו עם מבצעים זולים, כמו מבצע של 19.90 שקל בחודש שפרטנר הציעה בתגובה במוקדים וחבילות נוספות.

חזי בצלאל. הבעלים של החברה. צילום: פלאש 90

 

מבצעי התגובה של המתחרות סייעו להן לשמר לקוחות, ואף נרשמה נטישה מאקספון. בסך הכל עזבו את החברה כ-3,000 ממצטרפיה בחודש החולף, ויש גם האטה של כ-30% בקצב הגיוס של החברה בשבועיים האחרונים לאור חבילות השימור בחברות הקיימות. מבין נפגעות ההשקה, הראשונה היא גולן טלקום – המקור לכרבע מהמתניידים לאקספון. שנייה ברשימה היא פלאפון שסיפקה כ-20% מהמתניידים לאקספון בחודש האחרון.

אולי יעניין אותך גם

"שיביאו לי את ראש המחבל, שלא יעמוד מולי בבית המשפט"

אימו של זיו חג'בי שנרצח בפיגוע בברקן קוראת לשר הביטחון ליברמן: "עזור להרוס בשלמות את בית המחבל ומיד"