10:59 28/05/2018
דף הבית > כלכלה וצרכנות > חודש אחרי ההשקה: חברת אקספון גייסה 25 אלף לקוחות

חודש אחרי ההשקה: חברת אקספון גייסה 25 אלף לקוחות

חברת אקספון שהצטרפה לפני חודש לשוק עם הצעות מחיר נמוכות מאוד, הצליחה לסחוף אליה לקוחות רבים. רבע מהמתניידים - מגולן טלקום

אקספון

 

כחודש לאחר השקת השירות נראה כי מותג הסלולר We4G של חברת אקספון רושם הצלחה בגיוס לקוחות, כך פורסם היום ב-TheMarker. לאתר נודע כי החברה הצליחה לגייס במהלך החודש כ-25 אלף לקוחות, מהם 18.5 אלף בניוד מספרים והשאר בהצטרפות לקוחות חדשים. החברה נכנסה לשוק עם הצעות מחיר נמוכות מאוד, החל מ-19 שקל לחודש, ומחירי חו"ל נמוכים מאד ביחס לקיים בשוק.

לשם השוואה, עם הקמתה ב-2012, גולן טלקום גייסה כ-40 אלף לקוחות בחודש, אך אז היא נכנסה לשוק לא תחרותי עם תעריפים גבוהים; אקספון נכנסה לשוק תחרותי מאוד מלכתחילה. החברות המתחרות הגיבו עם מבצעים זולים, כמו מבצע של 19.90 שקל בחודש שפרטנר הציעה בתגובה במוקדים וחבילות נוספות.

חזי בצלאל. הבעלים של החברה. צילום: פלאש 90

 

מבצעי התגובה של המתחרות סייעו להן לשמר לקוחות, ואף נרשמה נטישה מאקספון. בסך הכל עזבו את החברה כ-3,000 ממצטרפיה בחודש החולף, ויש גם האטה של כ-30% בקצב הגיוס של החברה בשבועיים האחרונים לאור חבילות השימור בחברות הקיימות. מבין נפגעות ההשקה, הראשונה היא גולן טלקום – המקור לכרבע מהמתניידים לאקספון. שנייה ברשימה היא פלאפון שסיפקה כ-20% מהמתניידים לאקספון בחודש האחרון.

אולי יעניין אותך גם

שקד תטיל חובת שקיפות ודיווח על ההסתדרות

שרת המשפטים תפרסם "קול קורא" לציבור בעניין חובת השקיפות והדיווח של האגודות העות'מניות לקראת ניסוח מחדש של תקנות שיחייבו דיווח לממשלה ולציבור. שקד: "אור השמש - המחטא הטוב ביותר"