שירות חדש של חברת “” יציע לבעלי רכבים להשכיר את רכבם בשיטת “ליסינג שיתופי”, השיטה תאפשר ללקוחות לקזז את עלות הליסינג החודשית שלהם בצורה משמעותית.

לפי התכנית הלקוחות ישתפו את רכבם עם מנויי “קאר טו גו” בכל עת שלא יזדקקו לו כשהוא נמצא בחניון ללא שימוש, בעת חופשה בחו”ל, בסופי שבוע, כאשר יש למעלה מרכב אחד בבית, בלילה או בכל זמן פנוי אחר שהרכב נמצא בחניה ולא זז. פתיחת הרכב תעשה באמצעות הכרטיס החכם או הסמארטפון.

באופן פוטנציאלי יפחיתו הלקוחות משמעותית את התשלום החודשי על הרכב. מטעם החברה נמסר כי פיילוט יתחיל בתל-אביב, רמת-גן, גבעתיים, הרצליה, רעננה וירושלים ובהמשך יתרחב לכל הארץ.

כיום השכרה שיתופית בין אנשים פרטיים אינה חוקית בישראל. המיזם החדש הינו חוקי לחלוטין, שכן ההשכרה אינה מתבצעת על ידי הפרט אלא באמצעות חברת “קאר טו גו”.

הרכבים שיוצעו ללקוחות הם מסוג: טויוטה קורולה, ניסאן מיקרה, קיה ריו, קיה ספורטאג’, טויוטה CHR, טויוטה יאריס, טויוטה אייגו ויונדאי I25.

גיל לייזר מנכ”ל החברה אמר היום: “אנו גאים להמשיך ולהוביל את מהפיכת הרכב השיתופי בארץ ובעולם ולהביא שוב בשורה חדשנית לצרכנים ולענף התחבורה. ע”פ נתוני משרד התחבורה כל שנה מתווספים 300 אלף רכבים שסותמים את כבישי הארץ.  תחבורה ציבורית ראויה בכלל ותחבורה שיתופית בפרט הינם הפתרון היחיד להפחית את כמות הרכבים על הכביש באמצעות מיקסום השימוש בכל רכב”.

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.