צילום יחצ

 

זה לא משנה אם אתם דתיים או חילונים, ימנים או שמאלנים – חוויית המרדף אחרי הדירה המושלמת היא חוויה קולקטיבית שמצליחה לתסכל את כולם בלי הבדל של דת, גזע או מין. הפער בין תיאור הנכס במודעה למצבו בפועל זועק לפעמים לשמים, וגם כאשר אתם סבורים שהגעתם למנוחה ולנחלה ובית החלומות שלכם נמצא במרחק של שיחת טלפון אחת, אתם מגלים שאיחרתם למסיבה והדירה "כבר לא אקטואלית".

OnMap פשוט לחפש בית

כמו שמרמז המוטו שלו – "פשוט לחפש בית", אתר OnMap מבטיח להפוך את כל התהליך להרבה יותר ידידותי ופשוט. בחינה זריזה של האתר מראה שבגזרה הזו הוא בהחלט מקיים. הדבר הראשון שנגלה לעין ומבדל באופן חד את OnMap ביחס ללוחות הנדל"ן האינטרנטיים שהכרנו עד היום הוא 'שקט'. זה לקח כמה שניות עד שהאסימון נפל לנו. מהרגע הראשון משהו ב- OnMap הרגיש שונה ונעים יותר, ואז הבנו. אין כאן פרסומות (!) אולי זה נשמע טריוויאלי אבל העובדה שאתה נכנס לאתר מתוך כוונה למצוא דירה להשכרה במרכז תל אביב ואף אחד לא מנסה למכור לך 'פרויקט למגורים ברעננה' בהחלט מרעננת. אותנו הגישה הזו שבתה.

הגישה המכבדת הזו לא נעצרה כאן. למשל, מסתבר ש OnMap- מאפשר לבחור באחת מארבע שפות שונות (עברית, אנגלית, צרפתית ורוסית) ובקליק אחד השפה הרצויה תוטמע בממשק האתר כולו. הניווט ב- OnMap פשוט ונעים, גם פה האתר מציע מגוון אפשרויות ניווט כולל חיפוש נכסים שמסומנים על גבי מפה. אפשרויות פילוח החיפוש כמעט אינסופיות וניתן להוסיף ולהסיר פרמטרים (מחיר, אזור, מצב נכס, גודל, ייעוד. וזו רק רשימה חלקית) ולערוך חיפוש אופטימלי שמניב את כל המידע הרלוונטי בכמה קליקים.

אפליקציה ייעודית לסמרטפון

כיאה לחברה שפועלת במאה ה-21, OnMap השקיעו גם בממשק הסלולרי. אפליקציית OnMap לסמרטפון (זמינה להורדה חינמית גם בגרסת iOS לאייפון וגם בגרסת אנדרואיד) ותוכננה כך שאת כל הפעולות ניתן לבצע בקלות גם מהנייד. בנוסף האפליקציה מאפשרת קבלת התראות על מודעות חדשות שפורסמו בלוח.

כל זה מנוהל, מנוטר ומעודכן לאורך כל שעות היממה על ידי צוות של מומחים מתחום הנדל"ן. המערכת תוכננה לעבוד כך, שנכסים לא רלוונטיים לא יופיעו במצאי הנכסים לקנייה והשכרה.

מידע מקצועי אמין ועשיר

רובד ייחודי נוסף שאתר OnMap מציע לגולשים הוא מאגר עצום של ידע שמוגש בצורה של מאמרים וסקירות של מיטב מומחי הנדל"ן בישראל. המידע הזה כולל סקירה של אזורי הביקוש, דגשים על בחינת נדל"ן לקנייה, מידע עדכני ורלוונטי למשקיעים, סקירות על הליכי חקיקה ומיסוי, תשקיפים כלכליים ועוד. בנוסף, תמצאו באתר OnMap גם סקציה של מקצוענים שמחברת אתכם ישירות למתווכי הנדל"ן המובילים בכל אזור.

עם OnMap פשוט לחפש בית: www.onmap.co.il
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20