דף הבית > חדשות ערוץ 20 > בעקבות חשיפת חדשות 20: 'שופרסל' החזירה את ניב נחמיה לעבודה

בעקבות חשיפת חדשות 20: 'שופרסל' החזירה את ניב נחמיה לעבודה

בעקבות חשיפת חדשות 20, ניב נחמיה, פצוע הפיגוע שאירע בסניף שופרסל ביבנה, הוחזר לעבודה ברשת החברה. בשבוע שעבר חשפנו במהדורת החדשות כי נחמיה פוטר מהרשת בזמן שהוא שוהה בבית בימי מחלה ונמצא בשיקום מאז פיגוע הדקירה הקשה באוגוסט 2018.

בעקבות הפרסום והסערה שנוצרה ברשת, נחמיה ופרקליטו זומנו הבוקר לשיחה עם מנהלי רשת שופרסל וועד העובדים. ההנהלה חזרה בה מכוונתה לפטר את ניב והודיעה לו כי ימשיכו את העסקתו ומצפים לשובו לעבודה כשיסיים את תהליך השיקום.

"מודה לכל מי שתרם לכך". ניב נחמיה

 

"היום הייתה פגישה שבסופה יושבי העניינים, הגענו להסדר שיבטיח את העסקתי בחברה", אמר נחמיה והוסיף: "אני מודה לערוץ 20 ולכל מי שתרם לכך".

מהחברה נמסר כי "שופרסל חיבקה ומחבקת את ניב ומשפחתו ותמשיך לעשות כן גם בעתיד". לדבריה, "לאור אי ההבנה שהתגלע, התקיימה הבוקר פגישה בין אנשי החברה ויו"ר ועד העובדים הארצי, לבין ניב ומשפחתו במשרדי שופרסל ויושרו ההדורים. בפגישה סוכם כי ניב יישאר עובד החברה וימשיך להיות חלק ממשפחת שופרסל וזאת לשביעות רצונם המלאה של ניב ומשפחתו".

פיגוע הדקירה בשופרסל ביבנה. מתוך מצלמות האבטחהjQuery('.shareTochnitIcon').click(function(){ jQuery(this).siblings().toggleClass('hideInDesktop'); jQuery(this).siblings().toggleClass('hideInMobile'); });