יומיים אחרי שהחזירה את הצלחת לבירת הנגב וקטעה 40 שנות בצורת, הפועל באר שבע קיימה אמש (ב’) את חגיגות האליפות הרשמיות של המועדון ברחבת המשכן לאומנויות הבמה בעיר. כ-100 אלף אוהדים אדומים באו לחגוג את האליפות יחד עם שחקני הקבוצה.
באר שבע זכתה בתואר לאחר שניצחה במוצאי שבת 1:3 את סכנין באיצטדיון טרנר במחזור האחרון. מוקדם יותר נערכה לשחקנים קבלת פנים בבניין העירייה.
רוביק דנילוביץ’, ראש עיריית באר שבע, בירך את הפועל באר שבע ואת אורח הכבוד יעקב טרנר: “מה שאנחנו חווים בימים האחרונים זו המהות של הכל בספורט. יעקב, השם שלך הביא את המזל לאצטדיון ולקבוצה”. עוד אמר דנילוביץ’: “אנחנו חווים את אהבת האמת והפרגון בעיר. כולנו הפועל באר שבע, אני רוצה להודות בראש ובראשונה לאלונה ברקת. באת הנה בצניעות, באת כדי להיות חלק מהעיר, זה לא פשוט להיות אישה בעולם הכדורגל הגברי. בהתחלה זה לא היה פשוט, אבל עברת דרך ארוכה מאוד וידענו שהדרך הזאת תישא פרי. בשם תושבי ואוהדי באר שבע. תודה רבה”.
המאמן ברק בכר הוסיף: “מגיע הרבה תודות להרבה אנשים. הראשונה זו אלונה שהאמינה בי, היא שותפה לדרך. אנחנו עדיין לא מבינים עד כמה האליפות הזו היא משהו גדול ונבין את זה רק בשנים הקרובות. היא קודם כל של העיר הזו כי אנחנו יודעים מה זה עושה לב”ש ולכל הדרום. זה כיף גדול לשמח כל כך הרבה אנשים.

“תחושת אופוריה ושמחה”

בתכניתנו ‘כלכלי בלילה’ חגגנו עם האדומים. כתבנו לירן לוי נסע לבאר שבע להשתתף בחגיגות: “העיר כרגע בתחושת אופוריה ושמחה, אין ספק שהעיר ספגה לא מעט בתקופת ‘צוק איתן’ ועכשיו סוף סוף יש להם הזדמנות, אחרי 40 שנה, לחגוג ניצחון”.
לחגיגות הגיעה שרת התרבות והספורט מירי רגב ולחלק האמנותי הגיעו אמנים רבים וביניהם ליאור נרקיס, עומר אדם וצביקה הדר.

השחקן צביקה הדר לא נותר אדיש ואמר: “חיכינו לזה 40 שנה… הבאר של באר שבע מלאה במים, נוה מדבר פורח, שמחה גדולה. שמחים בצורה קיצונית. השחקנים כבר פה, ראש העיר נישא על הכפתיים של כולם. כיף פשוט כיף”.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.