שירותי הסעות הנם שירותים נפוצים המוצעים מדי יום בכל רחבי הארץ ללקוחות רבים, פרטיים, ציבוריים ומוסדיים. ישנם אומנים שלא יוצאים מהבית ללא הסעה פרטית, כאשר מארגנים טיול או יום הולדת מאורגן נהוג לשכור הסעה לאורחים וכמובן גם כאשר מדובר בהסעות לעובדים או לתלמידים הרי שגם שם צריך מקצועית, בעלת אבזור חדיש וצי רכבים תקין.

מי צריך חברת הסעות ומתי?

  • חברת הסעות לעובדים – אם יש בבעלותכם עסק עם כמות עובדים סבירה, ייתכן ותצטרכו לדאוג להסעות עובדים למקום. בדרך כלל שירות זה נפוץ במפעלים או משרדים של חברות המעסיקות עובדים רבים.
  • שירותי הסעות מרוכזים לתלמידי בית ספר, מתואמים עם לוח הזמנים של בית הספר ואיסוף מהתחנות הנדרשות תוך עמידה בזמנים והקפדה על ביטחון ובטיחות הילדים.
  • הסעות VIP – אם אתם בדרך להופעה או מעוניינים לשכור הסעת VIP מפנקת לשמח את חתן השמחה תוכלו להזמין שירות זה. פרטים נוספים על השירות באופן פרטני יותר מול חברת ההסעות.
  • חברת הסעות לאירועים פרטיים/עסקיים – אם אתם מארגנים אירוע עם כמה עשרות אנשים ייתכן ותרצו לדאוג להסעה מאורגנת לאירוע. לא משנה אם מדובר באירוע פרטי או עסקי חברת הסעות תהיה מוכנה עם צי רכבים חדיש המתאימים לכמויות שונות של אנשים.
  • הסעות לנתב”ג – אם אתם מתכננים לצאת כקבוצה לטיול לחו”ל תוכלו להזמין הסעה מסודרת לנתב”ג. מתאים לחופשות בקבוצות, לחברות ועוד.
  • הסעות לטיול בארץ – מתכננים טיול קבוצתי ברחבי הארץ לעובדים שלכם או עם החברים שלכם? אתם תהיו חייבים אוטובוס שילווה אתכם לאורך היום כולו, ייקח ויחזיר אתכם בבטחה ובו מקום לאחסון כל החפצים והתיקים שלכם.

חברת הסעות בפתח תקווה והסביבה:

אזור המרכז רווי בבתי עסק רבים המוציאים את העובדים לימי גיבוש וטיולים ברחבי הארץ, זאת לצד אנשים פרטיים רבים המזמינים הסעות VIP ועוד. בין אם אתם זקוקים לשירותי הסעות חד פעמיים או קבועים תוכלו ליצור קשר עם חברת הסעות בפתח תקווה והסביבה ולבחון את השירותים המוצעים על ידי החברה הפועלת תחת אישורים של משרד התחבורה.

השכרת אוטובוס או מיניבוס?

השכרת אוטובוס יכולה להתאים כאשר תזדקקו בהסעה לכמות גדולה יותר של אנשים. לעתים רבות קבוצות קטנות שיכולות להיכנס כולם במיניבוס מעדיפות לשכור אוטובוס בעלות גבוהה יותר מטעמי נוחות. אולם אם אין לכם בעיה ואתם יכולים להיכנס כולם במיניבוס, הרי שזה יכול לחסוך לכם כסף. חברת י.ק שירותי הסעות מספקי שירותי הסעות באזור המרכז ולטיולים בכל רחבי הארץ. אתם מוזמנים לבקר באתר החברה ולוודא מידע נוסף אודות השירות המבוקש עבורכם.

הכתבה נכתבה בשיתוף פעולה עם מגזין רכב – autoguide.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.