לעתים, יידרשו החברות הללו אם לאיזושהי התקהלות צפויה להצטרף דמות מפורסמת שיש לאבטח אותה. במאמר זה נלמד כיצד לבחור חברות אבטחה ושמירה. על פי הכתוב בו, תוכלו להבין באלו מצבים תזדקקו לשירותיה וגם להיערך לקראת בחירה נכונה שלה.

ידע בטכנולוגיה: מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה

פריצות לבתים, חדירות למתקנים וכד' כבר לא נעשות באמצעים כוחניים כמו בעבר. האמצעים המתוחכמים כבר מזמן משכרתים את הפורצים, ולכן מומלץ מאד להקדים תרופה למכה. בכל מקרה, בבית שחווה פריצה בעבר מחייבות כל חברות הביטוח התקנת מערכת אזעקה, כולל במבנה שנפרץ בעבר ונמכר לבעלים אחר. על חברות אבטחה ושמירה להתמצא במותגים מובילים של מערכות אזעקה כמו פימ"א ופרדוקס ולשלוט היטב בהתקנת מערכות בקרת מצלמות, כולל אמצעי שליטה וצפייה מרחוק בדמות אפליקציות טלפון ייעודיות.

חיבור למרכז בקרה משוכלל

החיבור של בתים ומתקנים עם מערכת אזעקה ומצלמות צריך להתבצע, בסופו של דבר, אל חברות אבטחה ושמירה. אנו ממליצים לבדוק שהן מאוישות בחדר בקרה על בסיס טלוויזיות במעגל סגור ומכשירי קשר ברמה גבוהה המאפשרים תקשורת ישירה עם הסיירים שיבואו לתפעל אירועים בסביבתכם.

העסקת סיירים מובילים יוצאי שב"כ ויחידות קרביות בצה"ל

רק סיירים עם סיווג בטחוני מתאים והכשרה ייעודית יוכלו לסייע לכם בפועל במשימות אבטחה: לאבטח ולפקח על חניונים בגני אירועים, לשמור ביעילות על אח"מים ומפורסמים, וכמובן ללכוד פורצים בשעת מעשה בבתים פרטיים ובמתקנים. חברות אבטחה ושמירה טובות מעסיקות שומרים וסיירים ברמה הזו לא רק בזכות כוח הזרוע ומיומנויות הלחימה אלא בעיקר בשל ההכשרה שהם עברו. היא מעניקה להם יכולת לממש סיורים מתוחכמים, כאלו שיניבו תוצאה ולא רק יפגינו ביטחון בשגרה. רק סיורים שמתבצעים בתחכום מאפשרים להערים על פורצים, למנוע זליגת כלי רכב למקומות חוסמים בחניוני גני האירועים ולאפשר שגרה בטוחה באמת וחפה מסיכונים.

 :עוד באותו נושא