3:32 22/11/2017
מבזקים
דף הבית > ספורט > זעם בבית"ר בעקבות ההדלפות בנוגע לחיזוק

זעם בבית"ר בעקבות ההדלפות בנוגע לחיזוק

אלי אוחנה ניהל מו"מ חשאי לצירוף הבלם הצרפתי לינדזי רוז מלוריין והחלוץ הברזילאי אוונדרו מקוריטיבה אך הדלפות מתוך המועדון פגעו בסיכויים לצירופם

מי מדליף לתקשורת פרטים בנוגע לניסיונות הרכש של בית״ר ירושלים? אחרי התיקו 1-1 המאכזב נגד בוטב פלובדיב במושבה אתמול (ה'), ראשי בית״ר ירושלים זועמים על ההדלפות לתקשורת שפוגעות במהלכים לחיזוק הקבוצה בבלם וחלוץ.

אלי אוחנה מנהל מו״מ להחתמת שני זרים, בלם וחלוץ, והקפיד לשמור על חשאיות בשיחות כיוון שמדובר בעסקה רגישה שפרסום אודות הרצון של בית״ר להחתים את השחקנים הייתה פוגעת בסיכויים להצלחתה וגורמים למעורבים להגדיל את הדרישות.

סמל שחוזר לכדורגל. אלי אוחנה. צילום: יונתן סינדל/פלאש90
אלי אוחנה. צילום: יונתן סינדל/פלאש90

 

על המגעים והפרטים של לינדזי רוז, בלם צרפתי מלוריין, ואוונדרו, חלוץ ברזילאי מקוריטיבה, שיתף אוחנה רק את אלי טביב והמאמן שרון מימר כאשר הסוכנים של השחקנים והקבוצות של הבלם והחלוץ היו בסוד העניינים כמובן. הפרסום בתקשורת בישראל גרם לזעם אצל ראשי המועדון.

בשלב זה המטרה היא להתכונן למשחק הגומלין בבורגס ולא לייצר רעש סביב הקבוצה, אולם ראשי המועדון החליטו לטפל בסוגיית ההדלפות אחרי המשחק ביום חמישי הבא. הדחה של בית״ר בגומלין תגרום לאי שקט במועדון, עלייה לשלב הבא תאפשר לראשי המועדון לטפל בבעיה בצורה שקטה יותר.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

המשחק בין מכבי ת"א להפועל ב"ש. צילום: עמוד הפייסבוק של הפועל ב"ש

המדינה לבג"ץ: ביטול הכדורגל בשבת יגרום הפסד כלכלי עצום

המדינה השיבה לבג"ץ לקראת ההכרעה בנוגע לקיום משחקי הכדורגל בשבת. "ענף הכדורגל בישראל עלול בסבירות גבוהה להיסגר"