הזמר מוקי. צילום: פלאש 90

 

סערת בריאליטי השירה של רשת 13 "The Four", מתמודד דתי לא האזין לשירת נשים – השופט יצא במחאה. אמש כתבה אשת יחסי הציבור רונית ארבל פוסט על התקרית שצולמה על סט התכנית ותשודר במוצאי שבת.

לדברי ארבל, המתמודד אברהם סרב "להסתכל על דיקלה ומרינה גם כשהן עפות עליו במחמאות עוד לפני שפתח את הפה". עוד כתבה כי אברהם שם אוזניות בזמן שמתמודדות שרו כדי לא לשמוע שירת נשים. ארבל מתחה ביקורת על השופטות מרינה מקסימיליאן ודיקלה שלא הגיבו וסיפרה כי הזמר מוקי (דני ניב) קם במחאה.

מוקי החל לספר למתמודד כי הוא צאצא של רב גדול שהוא ובני משפחתו נספו בשואה וכי הוא עצמו התחנך על ערכי התרבות היהודית ורוכש כבוד רב למסורת. "כמו שאנחנו מכבדים ולא נוסעים בשבת במאה שערים כך אתה צריך לכבד אותנו, אותן, את המקום אליו הגעת – במת דה פור ערוץ 2! – על הבמה הזו נשים שרות את אמנותן וכולם כולל כולם מקשיבים להן", הטיף למתמודד. בתום דבריו עזב מוקי את שולחן השופטים.

אין זו הפעם הראשונה בה מתמודד שומר מסורת מוצא עצמו מותקף על במת הריאליטי. כזכור בחודש אוגוסט האחרון אדם גוזלן, עולה חדש מצרפת וחובש כיפה, השתתף בתוכנית השירה "אביב או אייל" והותקף בפראות על ידי אביב גפן רק בשל העובדה שהוא מתגורר בשומרון.

"אנשים משיחיים, חיים בהתנחלויות, אתם תוקעים את הסיכוי לשלום", אמר גפן למתמודד. ערב יום הכיפורים פרסם הזמר הצעיר סרטון בו הוא עונה לגפן ואומר כי צריך "לדעת לשים גבול בין חילוקי הדעות לבין השנאה".

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20