דף הבית > חם ברשת > זיו שילון: "היום, 5 שנים אחרי, חזרתי לסורוקה, שוב לקבל חיים"

זיו שילון: "היום, 5 שנים אחרי, חזרתי לסורוקה, שוב לקבל חיים"

חמש שנים לאחר פציעתו הקשה של סרן זיו שילון ובאותו בית חולים בו טופל, נולד לו היום בן. שילון : "גם היום ה' בחר להעניק לי חיים חדשים"

זיו ועדי שילון חובקים בן שנולד בשעה טובה ובמזל טוב במרכז סבן למיילדות בסורוקה, אח לשירה בת השנתיים. זיו ועדי הגיעו במיוחד ממרכז הארץ לסורוקה בב״ש לסגור מעגל בבית החולים.

זיו שילון אמר כי: "בפעם השנייה זכינו להגיע לחדר הלידה בסורוקה לידיה של המיילדת המקצועית והמקסימה עופרה עייש שבמקרה היתה במשמרת בחדר הלידה גם הפעם. בעוד שבוע מהיום אני מציין 5 שנים לפציעתי בעזה, ליום שבו נחתתי כאן במסוק במצב קשה מאד וחיי ניצלו הודות לטיפול של הצוותים הרפואיים בחדר הטראומה, בחדר הניתוח ובמחלקות. היום זכינו להביא כאן חיים חדשים. אנחנו מודים לכל הצוות המדהים והמקצועי בסורוקה".

זיו ועדי שילון. צילום: רחל דוד, סורוקה
זיו ועדי שילון. צילום: רחל דוד, סורוקה

 

בנוסף פרסם זיו פוסט מרגש בדף הפייסבוק בו הודה ל-ה' על החיים החדשים שהעניק להם:

 

כזכור, סרן זיו שילון, קצין גבעתי, נפצע ב-2012 במהלך מבצע "עמוד ענן" מהתפוצצות מטען בגבול עזה. לפני כשנתיים נולדה בתו הבכורה, שירה. מזל טוב!

מרב לרנר

מרב לרנר

עורכת מדור נשים 'אשת חיל' באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

אדם גולד: חוק הלאום מטומטם ומזיק

אושיית הרשת שרון חורש, הידוע בכינויו אדם גולד, סבור שחוק הלאום חסר משמעות כי שופטי בג"ץ לא יפרשו את החוק כמו שהוא, אלא כפי שהם: "שום דבר לא ישתנה עד שיחליטו להפשיל שרוולים ולשנות את חוקי המשחק במקום להמליץ ולהורות ולהנחות ולבחון ולבלבל לכולנו את השכל"