כאלף תושבי השומרון הגיעו הערב (ג’) לאשדוד ועוברים דלת דלת כדי לשכנע ולהוציא אנשים להצביע לימין. כזכור מוקדם יותר ראש הממשלה ויו”ר בנימין נתניהו נאלץ לבטל היום כנס באשדוד בעקבות אחוזי ההצבעה הנמוכים.

הפעילים קיבלו מפות מפולחות והם עוברים בניין בניין ומשכנעים את האנשים לצאת ולהצביע לימין. הפעילות מאורגנת ע”י מטה הצלת הימין שהוקם ע”י ראש המועצה ו”הליכוד שלי – מטה ההתיישבות בליכוד” בשיתוף ארגון “זזים ימינה”. שרי הליכוד יריב לוין, ישראל כ”ץ וחיים כץ הצטרפו לפעילים.

יו”ר מועצת שומרון יוסי דגן באשדוד לצה השרים יריב לוין, ישראל כ”ץ וחיים כץ. צילום: זזים ימינה

 

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן במטה השומרון באשדוד:  “עד עכשיו הגענו כבר לקצת יותר מ-300 איש מהשומרון. אנחנו נגיע בשעות הקרובות ל-1000 איש שעוברים כאן באשדוד. אנחנו עוברים בחמישה רובעים. על א’, ב’,ד’, ה’ ו-ו’ שהם מקומות שסומנו על ידינו המקומות שבבחירות הקודמות ולפני הקודמות יש רוב לימין אבל אחוזי ההצבעה נמוכים בקלפי. המטרה של אותם 1000 אנשים שהתחילו ויפעלו כאן עד תשע וחצי בערב לעבור דלת דלת  עכשיו  חלק זה לא אנשי ימין  אבל הרוב סטטיסטית מהימין”.

“פעם שעברה גם היינו באשדוד. וזה מעלה את אחוזי ההצביה. כי אנחנו אומרים : אנחנו מהשומרון ואנו מבקשים לעזור לשומרון. עכשיו גם מי שלא מצביע ליכוד ומצביע בית יהודי מצביע ש”ס, אגודה, כל מי שמצביע ימין שיצא מהבית”, הוסיף דגן.

דגן פנה לתושבי השומרון ואוהבי ההתיישבות ואמר: “אני קורא לכל אוהבות ואוהבי  ארץ ישראל מהשומרון ומכל רחבי הארץ בואו אלינו. אנחנו ברחוב סטרומה 5 יש לנו מפות מסודרות של כל המקומות של כל הרחובות באשדוד ההיסטורית תמיד  בבחירות יש רוב לימין אבל מיעוט שבאים להצביע בקלפי.אם אנחנו  רוצים שהמחנה הלאומי ימשיך לשלוט וההתיישבות בשומרון תמשיך להיבנות,  ולא נגיע לעקירת יישובים והקפאה עם ממשלת שמאל, אני קורא לכם לכאן. אנחנו צריכים אתכם כאן אנחנו עוברים מבית לבית ויחד נביא לניצחון של המחנה הלאומי.  אנחנו מחכים  לכם”.

שר התיירות יריב לוין ציין: “יש לנו שעות אחרונות כדי להבטיח את זה שתהיה לנו ממשלת ימין חזקה בשנים הקרובות. אני קורא לכל אחד מכם לבוא להצביע.  וב. לבוא להצטרף לפעילים שעוברים מדלת לדלת. להצטרף לאנשים הנפלאים שהגיעו מהשומרון  כדי שאנחנו יחד ידאג שכל מצביעי הימין יגיעו לקלפיות ויצביעו למפלגות הימין יחזקו  את הליכוד ואת ראש הממשלה שיבטיחו את זה שננצח בבחירות. צאו והצביעו”.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.