אין חדש תחת השמש. מפלגות שמאל הקיצוני לא יודעות לכבד את רצון העם, וזאת מכיוון שמבחינתם העם הוא אספסוף. היהירות של אנשי השמאל הקיצוני היא זו שהביאה למפלתם הנצחית ולפילוח ושנאה בין היהודים בארץ ובעולם.

מפלגות שמאל הפכו להיות קיצוניות יותר ויותר כאשר הן רואות לנגדן את האג'נדות של האויב שדוגל ברצח יהודים בארץ ובעולם. מיותר לציין שבסיס האג'נדות הללו מקבל רוח גבית מהעולם המוסלמי ומאירופה האנטישמית שלא שינתה את תפיסתה כלפי היהודים גם לאחר סיום השואה.
מנגד, ניתן לראות שהציבור הישראלי והיהודי בעולם הופך להיות ציוני יותר, ימני יותר ואמיץ יותר אל מול אותם שונאים שרוצים להביס ולמחוק אותנו מהמפה.

הימין תמיד פשיסט. צילום: תומר נוברג, פלאש 90
מה אותם אנשי שמאל מצפים שיקרה? צילום: תומר נוברג, פלאש 90

מה אותם אנשי שמאל מצפים שיקרה אם יהיה שלום וחמאס והרשות הפלסטינית יזכו למדינה וטריטוריה? הרי זה ברור מאליו שלא נשב כולנו יחד סביב המדורה, נחלוק סיפורי קרבות ונצחק על מה שהיה, אולי הם בעצם חושבים שייפתחו כלל הגבולות במזרח התיכון ונקרא לעצמנו "הגוש הערבי-ציוני"? מה שבטוח, החלטה נועזת שכזו תגרום רק לעוד הרס, חורבן ולמלחמות התשה של דורות על גבי דורות.

השלום עם גורמי טרור הוא אשליה שמונעת מתוך אי הבנה כללית של רצונות הקיצוניים המוסלמים, והיא נובעת מפחד של סבב לחימה נוסף. אך מדינה פלסטינית היא כרטיס הכניסה של יתר הארגונים הקיצוניים במזרח התיכון אל אזורנו הקטנטן. משא ומתן עם גופי טרור הוא התאבדות מוסרית ובגידה בדורות הקודמים שעבדו כל כך קשה על הקמת וביסוס מדינת ישראל כאחת המדינות החזקות בעולם.

ראש הממשלה אינו טיפש ואף להפך, הוא גאון. בין אם מדובר בהישרדות פוליטית ובין אם באינטרסים של המדינה היהודית, ראש הממשלה יודע מה הוא עושה ולכן הוא מיישם את הדברים בשטח ללא כל התחשבות בגורמי השמאל.
הבעיה היא שמה שקורה לאחר כל החלטה כזו או אחרת הוא דבר בזוי, השנאה של אותם גורמים אנטי-ציונים שחיים בנינו יוצאת החוצה וגורמת לקרעים בתוך העם עצמו. בסופו של יום, כולנו רוצים לחיות בשלום ושלווה, אך יש כאלו גורמים שכל עניינם הוא פגיעה במדינת ישראל ובאחווה בין היהודים במדינה, כדי לשמר על אינטרסים אישיים.

אין כאן שום רצון לייצר הפחדה או נרטיב הזוי של מה שיכול להיות, זו המציאות. השמאל המובהק במדינתנו האהובה איבד כל פרופורציה והוא יסכן את עתיד ילדינו רק בשביל לרצות אידאולוגיה אנטי-ציונית שבסיסה אי שם בממשלות אירופה האנטישמית. שנאת החינם היחידה שקיימת כרגע היא שנאת החינם שנובעת מתוך קרע פוליטי שהמיר את עצמו לקרע חברתי בעקבות תמיכת גורמים פולטים כאלה או אחרים. הקרע קיים, אך הבסיס לאותו קרע היא תפיסת עולם מעוותת של כמה פוליטיקאים הזויים שיהיו מוכנים להקריב את חיי חיילינו כדי לרצות את חבריהם מעבר לגבולות.

מרימים את הדגל. פלאש 90
ימין או שמאל, כולנו יהודים. צילום: פלאש 90

ימין או שמאל, כולנו ישראלים, כולנו יהודים ואם יקרה אסון אז כולנו נהיה באותה סירה. צריך להפסיק את מחול השדים של השמאל כדי לאחות את הקרעים. אנחנו, הדור המעצב של מדינת ישראל חייבים להסתכל למציאות בעיניים ולהבין שכרגע אנחנו לבד במערכה. רק אם נצליח לתקן את מה שקודמנו הצליחו לקלקל ולבנות אידאולוגיה ישראלית וציונית, נוכל לכפר בקצת על הזמן שאיבדנו בשנאת החינם הזו.

אנחנו כאן כדי להישאר ולהילחם על מקומנו בין החיים, לא ניתן לאנטישמים ולקיצוניים ששונאים אותנו את הזכות לראות אותנו גוססים במזרח התיכון. אנחנו הפרטיזנים של המאה ה-21, אנחנו ההוכחה לכך שאי אפשר לנצח אותנו, אנחנו מדינת ישראל וכולנו אחים.

20 News

20 News