, יו״ר והספונסר הראשי של המועדון, בוחן רכישת קבוצה בליגת העל או בליגה הלאומית.
זוארץ מזוהה עם מכבי פתח תקוה והוא אחד האנשים הקרובים ביותר למשפחת לוזון. הוא היה שותף לניהול המועדון במשך כעשור עם עמוס לוזון, בשנתיים האחרונות לוזון הוריד פרופיל בניהול המועדון כדי להתרחב בעסקי הבנייה. זוארץ הפך לאיש החזק במועדון אולם הצל של משפחת לוזון תמיד מרחף מעליו וקבלת ההחלטות הגדולות של המועדון נותרו אצל משפחת לוזון.

מכבי פ"ת. אילוסטרציה
מכבי פ"ת. אילוסטרציה

זוארץ יבואן מחשבים מהגדולים בארץ, התפתח לאחרונה גם בנושא נדל״ן הפך בשנים האחרונות לספונסר הגדול של המועדון. הוא השקיע מיליוני שקלים במועדון מדי עונה והעונה הוא השקיע במועדון קרוב לחמישה מיליון שקל.
לאחרונה החליט זוארץ שהוא רוצה להיות בעלים של מועדון כדורגל ושואף לצאת לדרך עצמאית במועדון אחר. זוארץ שקל לרכוש את מכבי נתניה היורדת לליגה הלאומית אולם גילה כי מצבה הכספי של הקבוצה רע והיא סוחבת חובות של מיליוני שקלים עם הלוואות לשנים הבאות. זוארץ בוחן את האפשרות לרכוש את בית״ר תל אביב / רמלה מהליגה הלאומית. למועדון אין חובות והוא נהנה מתמיכה רחבה של ראש העיר רמלה יואל לביא עם אצטדיון ראוי למשחקים בליגת העל. זוארץ לא שיתף את הגורמים בפתח תקוה על כוונתו ואם הוא יממש את תכניותיו אין ספק שזו תהיה רעידת אדמה קלה במכבי פתח תקוה בה זוארץ ללא ספק הפך לאחד האנשים המזוהים, החזקים והמוערכים במועדון.
במכבי פתח תקוה יופתעו על כוונותיו של זוארץ והם ישקיעו מאמצים רבים כדי לשכנע אותו להישאר במועדון. בשיחות סגורות אומר זוארץ כי אחרי הרבה שנים בהן השקיע מזמנו וכספו למכבי פתח תקוה הוא עדיין לא האיש המקבל את ההחלטות הגדולות כמו למשל מינוי מאמנים ופיטורים מאמנים. זוארץ, מבחינה כלכלית מסוגל להשקיע באופן פרטי 5-6 מיליון שקל והוא מאמין שביכולתו לקחת קבוצה מהלאומית ולהוביל אותה לליגת העל.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.