אלי טביב, הבעלים של בית״ר ירושלים, החליט להחתים את ז׳אורז׳יניו, חלוץ בני סכנין. החלוץ הברזילאי מסיים בסיום העונה את חוזהו בבני סכנין והוא רשאי לנהל כבר עתה מו״מ עם קבוצות. טביב קיבל החלטה להציע לחלוץ חוזה גבוה מזה שיש לו בבני סכנין. למרות שטביב אינו אוהב לחתום על חוזים גבוהים, בכוונתו להציע לחלוץ שכר של 200 אלף דולר נטו לעונה כאשר בחוזה יהיה תג שחרור של 1.5 מיליון יורו לפחות.

בעונה הבאה בצהוב-שחור?ז'אורזיניו. צילום: ONE
בעונה הבאה בצהוב-שחור?ז'אורזיניו. צילום: ONE

בשיחות לא רשמיות שקיימו אנשיו של טביב עם ז׳אורז׳יניו אמר החלוץ כי הוא החליט לעזוב את בני סכנין בלי קשר להצעה שהקבוצה תציע לו ולעבור למועדון גדול. ״אני רוצה לשחק בבית״ר ירושלים. זו הקבוצה שהכי מתאימה לי עם האוהדים וסגנון המשחק״, אמר החלוץ. ז׳אורז׳יניו הוסיף כי הוא מעדיף את בית״ר ירושלים על פני מכבי חיפה שניסתה לצרף אותו בעבר.

ראשי בני סכנין יודעים כי טביב רוצה להחתים את החלוץ וכועסים על הניסיון להפריע להם להאריך את חוזהו בקבוצה בגלל ההצעות המפתות שהחלוץ מקבל באמצעות מקורבים לטביב. רק האפשרות שז׳אורז׳יניו יעבור לבית״ר ירושלים גורמת לתסיסה בבני סכנין והאוהדים לוחצים על ראשי המועדון למנוע מהלך כזה.

"יודעים את חשיבות המשחק עבור המגזר"

בינתיים בית״ר ירושלים צריכה להיזהר מהחלוץ המסוכן כדי לעבור בשלום את המשחק בדוחא הערב (א', שידור ישיר בערוץ הספורט). בבני סכנין יודעים כי ניצחון על בית"ר ירושלים יבטיח כמעט סופית את המקום בפלייאוף העליון. ״כולכם יודעים מה החשיבות של המשחק נגד בית״ר ירושלים לכל המגזר״, אמר היו״ר אבו יונס לשחקנים.

ראשי המועדון והמאמן יוסי אבוקסיס קראו לאוהדים למלא את האיצטדיון. העובדה שהמשחק ייערך ללא אוהדים של בית״ר מטרידה את הקבוצה המארחת מחשש לאובדן הכנסות ובבני סכנין העבירו מסרים לאוהדים כי איצטדיון מלא ייתן יתרון לקבוצה נגד בית״ר ירושלים. בצד המקצועי, החלוץ עידן שמש, שנמצא בכושר הבקעה מצוין, ייעדר בגלל פציעה.

בבית"ר ירושלים מרוצים מהעובדה שבוריס קליימן התאושש מהמחלה ויהיה בהרכב, קלאודמיר פריירה יפתח במקום דוד קלטינס המורחק.

״יש לנו הזדמנות לנצח ולהבטיח את הפלייאוף העליון סופית וגם לנסות ולמנוע מבני סכנין להיות בפלייאוף העליון. המטרה שלנו להגיע בפעם האחרונה לדוחא העונה״, אמרו השחקנים של בית״ר בחדר ההלבשה. שרון מימר ינסה לסגור שבוע מושלם, עלייה רשמית לפלייאוף העליון הערב ועלייה לחצי גמר גביע המדינה ביום רביעי במשחק הגומלין בקרית שמונה. הקבוצה שוהה במלון בעכו עד משחק הגביע עם קרית שמונה.

מימר צפוי לאפשר לכמה שחקנים מנוחה לקראת הגביע ובהתאם למשחק יבצע חילופים בהתחשב במשימה החשובה גם בגביע.
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20