שוב מגלה ביבי את פרצופו האמיתי. ההדר הביתרי מכריח את הליכודניקים שוב ושוב לחזר אחר אדוני הארץ. לקבל אישור לניהול המדינה כאילו הבחירות הדמוקרטיות במדינה לא אומרות כלום.
אבל לא עליהם אני מלין כי הם עושים את זה באופן קבוע עוד כשבגין נבחר הוא קרא לממשלת אחדות. אני מלין על אלו שמכירים את המחלה הזאת ובכל אופן ממשיכים להצביע לליכוד. נכון שביבי אמר "לא לממשלת אחדות" אבל ביבי אמר עוד הרבה דברים ביבי גם אמר שהוא התנגד להתנתקות והצביע בעד.הליכוד, לע"מ
אבל גם על אלו שמצביעים ליכוד באש ובמים אני לא כל כך כועס. אתם יודעים כוחו של הרגל ובשפה הדתית אפשר לקרוא לזה כוחה של מסורת.
אני כועס על אלו שהליכוד זה לא ביתם הטבעי אבל הם גילו את טובות ההנאה שאפשר להשיג ממפלגת השילטון והלכו על זה.
זה התחיל במשה פיגלין שהבין שהכוח הגדול נמצא בליכוד ולא במפלגות נישה. פיגלין כאידאולוג אמיתי הלך על מהלך שנועד לכישלון מראש הוא הצטרף לליכוד וניסה לשנות את הד.נ.א. של המפלגה זה הצליח עד שהראו לו את הדלת החוצה.
במפקד הגדול שעשה פיגלין התפקדו אנשים שגילו את הפוטנציאל הטמון במפלגת השילטון. את היכולת להיות סמוך על שולחן ראש הממשלה ראו כי טוב והצטרפו לליכוד. אל תתבלבלו הוא לא הדיאולוגיה שלהם הוא היה אמצעי להשיג מטרות. תקציבים מרובים, הלבנת בניה, אישורים חשובים ואכן לא מעט ישוביים נהנו ופרחו מהשוק קח תן הזה. וזה הכי מכעיס.
מכעיס שאנשים מכרו את האידיאולוגיה שלהם תמורת נזיד עדשים. מכעיס שאנשים בנו בית על גב כל ההתישבות כולה שנמצאת בהקפאה. מכעיס שעבור עוד גן ילדים חרב החרבת ישובים שלמים נמצאת על הפרק. מכעיס שיש אנשים שחושבים ששוק השנורר הוא הדרך הנכונה במקום לאחוז בהגה השילטון.
כדי להוסיף חטא על פשע אותם אנשים יוצאים ומזלזלים באנשי המפלגות הימניות האמתיות על כך שהם לא עושים את עבודתם על זה שהם לא פורשים מהמשלה וכו' וכו' אם בערב הבחירות במקום לצאת ולשכנע אנשים שיצביעו לליכוד בעבור המשך טובת הנאתם, הם היו יוצאים לשכנע אנשים להצביע על שינוי בקונספט, על שינוי אידיאולגי במקום ממשלה שאומרת העולם יסתדר עם זה שאנחנו יהודים ואנחנו נסתדר עם העולם הם היו יוצאים ואומרים אנחנו יהודים ואנחנו גאים בזה, אנחנו גרים בכל הארץ ולא מתבישים בזה אולי כל ממשלת האחדות הזה היה ניראה אחרת.
אולי הם ילמד את הלקח לפעם הבאה ואולי מי שטעם מסיר הבשר לא כל כך מהר יוותר על עוד נתח.


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.