פרסום ראשון: שבוע אחרי הפריימריז, של 'הליכוד' דחתה את עתירתה של חברת הכנסת , בראשות השופט מנחם נאמן, וקבעה כי ( "") תישאר במקום ה-25, מה שדוחק את השכל לסוף העשירייה הרביעית, מקום שאינו ריאלי.

חברת הכנסת שרן השכל הודיעה כי בכוונתה לעתור עוד היום לבית הדין של תנועת הליכוד בבקשה לבטל את החלטת ועדת הבחירות של הליכוד. "מדובר בהחלטה המנוגדת לתקנון המפלגה ויש בה כדי לשנות את כללי ההתמודדות בדיעבד, דבר שלא מתקבל על הדעת בתנועה דמוקרטית", אמרה השכל והוסיפה "ועדת הבחירות של הליכוד למעשה החליטה לשתף פעולה עם מחטף בלתי חוקי של חיים כץ שמנסה לעצב את רשימת הליכוד כרצונו. אני לא אוותר על העניין הזה".

החלטת הוועדה

 

עם היוודע תוצאות הפריימריז, כתבה השכל בפוסט בפייסבוק: "אני יודעת שפעמים רבות שילמתי מחיר פוליטי ואישי עבור המאבקים החשובים האלו אבל אני לא חוזרת בי".

לדבריה אז, "כ-15,000 חברי ליכוד התחברו לדרך שבה אני צועדת והצביעו עבורי ועבור האג'נדה אותה אני מייצגת. זה המון! זאת ההוכחה שהקהל הליברלי בליכוד חי, בועט וצומח מפריימריז לפריימריז. אני מקווה שזה יספיק כדי שאוכל להמשיך ולעבוד עבור כולנו. וגם אם לא – אני מבטיחה שאמשיך לתרום את חלקי".

ח"כ השכל: "שילמתי מחיר פוליטי ואישי – אבל לא חוזרת בי"

צבי טסלר

צבי טסלר:עוד באותו נושא