ימני בשם מיילו יאנופולוס קיים הרצאה בארה"ב בנושא תופעות קשות שקיימות באיסלאם כשבקהל נכחו גם אמריקאים מוסלמים. את ההרצאה העביר מיילו כשהוא לבוש בשכפ"ץ משטרתי.

"בכל מקום שיש איסלאם יש דיכוי נשים" פתח את דבריו. לקריאות שמיד הגיעו נגדו מצד מקהל ענה "את לובשת בארצות הברית של אמריקה, מה הבעיה שלך?".

בנושא זכויות : "ב-12 מדינות מוסלמיות אני יכול להירצח בגלל הנטיות המיניות שלי. 100 מיליון אנשים גרים במדינות בהן לא חוקי להיות הומוסקסואל, כל המדינות האלה מוסלמיות". לדבריו כי אין מדובר בנחלתם של קיצונים בלבד: "את אמנם תראי נזרקים מהגגות בשטחים בשליטת דאע"ש, אבל זה לא קשור לטרור, זו תרבות מיינסטרים אצל מוסלמים. דת שעושה זאת בכל מקום בו היא קיימת".

העיתונאי הבריטי המשיך כשדיבר על כנופיות : "זו תופעה ייחודית שלא באמת קיימת מחוץ לתרבות האיסלאמית, כנופיות משפחתיות, כשאבות, אחים ודודים הולכים לאנוס נשים ביחד. זה קורה הרבה בבריטניה והממסד לא חוקר זאת. לפי נתונים של הממשל – 1400 ילדות נאנסו ממניע דתי או גזעני בעוד במשטרה וברשויות חוששים לחקור זאת כדי שלא יואשמו בגזענות. הדפוס הזה חוזר על עצמו בכל מקום שבו הגירה גדולה של מוסלמים".

למוסלמית שעזבה בזעם את האולם פנה בשאלה: "את מובכת מתרבות השנאה שמקיפה את הדת שלך? זאת שמדכאת נשים, רוצחת הומוסקסואלים ומקבלת את דרך הטרור? את מתביישת בזה? תרצי לדבר איתנו מדוע אין תנועת שלום עולמית של מוסלמים? אני לא שומע הרבה מוסלמים שמגנים את הטרור".

מיילו נתן דוגמאות לתקיפות מוסלמים מפוברקות, שמוסלמים בעצם מודים שהמציאו, בין היתר כדי להפיץ שתומכי טראמפ תוקפים מוסלמים, והאשים את התקשורת: "לא תראו שם את האמת, רק את הזיוף".

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך חדשות, ערוץ 20.
ניר מועלם

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.