ממש בעוד כמה ימים ינחת נשיא ארה”ב דונלד טראמפ בישראל, על השטיח האדום יחכו לו בהצדעה וחצוצרות רועשות במיוחד האנשים שממש עד אתמול כינסו עצרות תפילה להצלחת הדחתו.

אותם ח”כים שקראו לראש הממשלה לא להפגש איתו בנימוק שזה חיזוק לגזענות אנטי מוסלמית תובעים היום מנתניהו לציית לכל דרישה שלו.
אחרים שהסבירו לנו כי מדובר בעבריין שנבחר על גלי שנאת נשים ומקומו בכלא מביעים הערכה לדמותו המורכבת והשרמנטית, מה זה כמה התבטאויות מול הסיכוי להוציא מתנחלים מהבית.
והיו גם כאלו שזעמו על כוונת הנשיא להעביר את השגרירות, בטענה שאסור לו יסכן את הבטחון שלנו מושבו מעבר לים, וגם החברים שלהם – שדיברו על הגברים הלבנים השולטים וסוף הדמוקרטיה כולם פתאום מפארים את מסע הדילוגים המלכותי של הנשיא שהוא הזדמנות, הזדמנות לתת עוד קטנה לנתניהו.
העליה בגזענות, האנטישמיות ושנאת הזרים פשוט נשכחו, כי הנשיא סוף סוף לא מתיישר עם ראש הממשלה שלנו וגם אמרו שהכותל לא שייך למדינת ישראל-היינו כחולמים.
היית מצפה מאנשים כל כך מנותקים והפכפכים שיזהו מתי עומד מישהו הפכפך מולם, אבל זה בדיוק העניין: טראמפ הפכפך כמו תקליט, אבל שלא כמותם, הוא לפחות לא תקליט שבור

הפטריוטים

הפטריוטים


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.